Ankara kalkışlı Kayseri otobüsleri

Ankara - Kayseri arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Ankara Kayseri arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Ankara Kayseri arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Ankara kalkışlı Kayseri otobüsleri hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs4,58 ₺
En Hızlı Otobüs3sa 32dk
En erken OtobüsSaat 02:30'de
En son OtobüsSaat 22:28'de
Günlük Otobüs bağlantıları3 Ø
Uzaklık263,4 km
Otobüs ŞirketleriSıla Ardahan Kalesi, Iğdırlı Turizm, Beydağı Turizm, Busbud, Öz Elazığlılar Seyahat, Sivas Hedef Turizm, Öz Has Bingöl, 12Go Asia, Bitlis Taç Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Özlem Diyarbakır, Star Diyarbakır, INFOBUS
Ankara - Kayseri arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri Ankara ve varış yeri Kayseri olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size Sıla Ardahan Kalesi, Iğdırlı Turizm veya Beydağı Turizm gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Ankara Kayseri otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletlerini  de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Ankara ve Kayseri şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Kayseri ötesine seyahat seçeneklerini, Ankara alternatif varış noktalarını ve Kayseri varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

Ankara - Kayseri arası en ucuz otobüs bağlantıları

Bugün
bşlngç 40,00 ₺
Yarın
03.12
bşlngç 40,00 ₺
04.12
bşlngç 40,00 ₺
05.12
bşlngç 40,00 ₺
06.12
bşlngç 40,00 ₺

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz otobüs biletlerine genel bakış.

 • Sıla Ardahan Kalesi
  16:22
  Ankara
  Süre 4sa 53dk
  21:15
  Kayseri
  bşlngç4,58 ₺
 • Iğdırlı Turizm
  08:00
  Ankara
  Süre 4sa 30dk
  12:30
  Kayseri
  bşlngç5,15 ₺
 • Beydağı Turizm
  08:00
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  13:00
  Kayseri
  bşlngç40,00 ₺
 • Busbud
  17:00
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  22:00
  Kayseri
  bşlngç40,00 ₺
 • Öz Elazığlılar Seyahat
  22:28
  Ankara
  Süre 4sa 30dk
  02:58
  Kayseri
  bşlngç40,00 ₺
 • Sivas Hedef Turizm
  17:00
  Ankara
  Süre 3sa 32dk
  20:32
  Kayseri
  bşlngç40,00 ₺
 • Öz Has Bingöl
  18:24
  Ankara
  Süre 5sa 4dk
  23:28
  Kayseri
  bşlngç45,21 ₺
 • 12Go Asia
  03:29
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  08:29
  Kayseri
  bşlngç47,84 ₺
 • Bitlis Taç Turizm
  19:00
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  00:00
  Kayseri
  bşlngç50,00 ₺
 • Elazığ Hazar Turizm
  02:30
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  07:30
  Kayseri
  bşlngç50,00 ₺
 • Elazığ Murat Turizm
  19:00
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  00:00
  Kayseri
  bşlngç50,00 ₺
 • Özlem Diyarbakır
  18:00
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  23:00
  Kayseri
  bşlngç50,00 ₺
 • Star Diyarbakır
  17:54
  Ankara
  Süre 3sa 32dk
  21:26
  Kayseri
  bşlngç50,00 ₺
 • INFOBUS
  03:29
  Ankara
  Süre 5sa 0dk
  08:29
  Kayseri
  bşlngç50,78 ₺

Ankara - Kayseri arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Ankara kalkış, Kayseri varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Kayseri - Ankara güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Ankara - Kayseri arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti 4,58 ₺ fiyatlı olarak Sıla Ardahan Kalesi tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 3sa 32dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: Ankara Kayseri otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
Ankara - Kayseri seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Ankara ve Kayseri şehirlerindeki otobüs durakları

İstasyonlar
Kayseri - Kayseri Terminali
Kayseri  (Türkiye)
Kayseri - Melikgazi
Kayseri  (Türkiye)
Kayseri - Otogarı
Osman Kavuncu Bulvarı , 38050   Kayseri  (Türkiye)

Ankara - Kayseri otobüs güzergahı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Kayseri otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 4,58 ₺'dan başlar ve Kayseri ulaşması 4sa 53dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Ankara - Kayseri arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 4,58 ₺ - 59,77 ₺ arası bilet fiyatıyla 14 bus companies tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Kayseri varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Ankara Kayseri arası kaç sefer vardır?

Ankara Kayseri güzergahında hergün yaklaşık 3 connections ile hizmet verilmektedir.

Ankara kalkışlı Kayseri varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Ankara - Kayseri arası en hızlı otobüs Sivas Hedef Turizm tarafından sunulmaktadır ve 3sa 32dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 40,00 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Ankara kalkışlı Kayseri varışlı ilk otobüs ne zaman?

Ankara'den Kayseri'a gelen en erken otobüs Saat 02:30'de başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Ankara kalkışlı Kayseri varışlı son otobüs ne zaman?

Ankara - Kayseri arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 22:28'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Ankara Kayseri güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Ankara Kayseri güzergahında direkt bir bağlantı arıyorsanız, arama motorumuz şu anda aşağıdaki şirketlerle otobüs bağlantısını karşılaştırmaktadır: Sıla Ardahan Kalesi, Iğdırlı Turizm ve Beydağı Turizm.

Ankara kalkışlı Kayserivarışlı direkt otobüs var mı?

Ankara - Kayseri arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar 75 direct bus connections with the following companies: Beydağı Turizm, Busbud, Öz Elazığlılar Seyahat, Sivas Hedef Turizm, Bitlis Taç Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Özlem Diyarbakır ve Star Diyarbakır

Ankara - Kayseri otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Ankara Kayseri otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Ankara Kayseri otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Ankara - Kayseri arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Ankara ve Kayseri karşılaştırması

Otobüs güzergahları: Ankara ve Kayseri şehrinden otobüs güzergâhları

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.