Belgrad kalkışlı Sofya otobüsleri

Belgrad - Sofya arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Belgrad Sofya arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Belgrad Sofya arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Belgrad kalkışlı Sofya otobüsleri hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 5,74 ₺
En Hızlı Otobüs 7sa 30dk
En erken Otobüs Saat 14:30'de
En son Otobüs Saat 14:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 328,7 km
Otobüs Şirketleri Karat-S
Belgrad - Sofya arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri Belgrad ve varış yeri Sofya olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size Karat-S gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Belgrad Sofya otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletlerini  de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Belgrad ve Sofya şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Sofya ötesine seyahat seçeneklerini, Belgrad alternatif varış noktalarını ve Sofya varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

Belgrad - Sofya arası genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Belgrad - Sofya otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Karat-S
  14:30
  Belgrad
  Süre 7sa 30dk
  22:00
  Sofya
  bşlngç 5,74 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 12.09.2021

Belgrad - Sofya arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Belgrad kalkış, Sofya varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Sofya - Belgrad güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Belgrad - Sofya arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti 5,74 ₺ fiyatlı olarak Karat-S tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 7sa 30dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: Belgrad Sofya otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
Belgrad - Sofya seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Belgrad ve Sofya şehirlerindeki otobüs durakları

İstasyonlar
Sofia South
bul. "Dragan Tsankov" , 1113 Sofya (Bulgaristan)
Sofya - Bratya Miladinovi
Sofya (Bulgaristan)
Sofya Durağı
bulevard "Knyaginya Maria Luiza" 100, Sofya (Bulgaristan)
Sofya Serdika
Knyaginya Maria Luiza 102, Sofya (Bulgaristan)

Belgrad - Sofya otobüs güzergahı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Belgrad Sofya otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 5,74 ₺'dan başlar ve Sofya ulaşması 7sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Belgrad - Sofya arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 5,74 ₺ - 5,74 ₺ arası bilet fiyatıyla 1 bus company tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Sofya varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Belgrad Sofya arası kaç sefer vardır?

Belgrad Sofya güzergahında hergün yaklaşık 1 connection ile hizmet verilmektedir.

Belgrad kalkışlı Sofya varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Belgrad - Sofya arası en hızlı otobüs Karat-S tarafından sunulmaktadır ve 7sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 5,74 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Belgrad kalkışlı Sofya varışlı ilk otobüs ne zaman?

Belgrad'den Sofya'a gelen en erken otobüs Saat 14:30'de başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Belgrad kalkışlı Sofya varışlı son otobüs ne zaman?

Belgrad - Sofya arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 14:30'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Belgrad Sofya güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Belgrad Sofya güzergahında direkt bir bağlantı arıyorsanız, arama motorumuz şu anda aşağıdaki şirketlerle otobüs bağlantısını karşılaştırmaktadır: Karat-S.

Belgrad kalkışlı Sofyavarışlı direkt otobüs var mı?

Belgrad - Sofya arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar 0 direct bus connections. 

Belgrad - Sofya otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Belgrad Sofya otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Belgrad Sofya otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Belgrad - Sofya arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Belgrad ve Sofya karşılaştırması

31,64 ₺
12,62 ₺
Belgrad
Sofya
Belgrad şehrinde taksi fiyatları Sofya şehrine göre daha pahalı
11,73 ₺
12,69 ₺
Belgrad
Sofya
Belgrad şehrinde toplu taşıma fiyatları Sofya şehrine göre daha ucuz
21,75 ₺
15,86 ₺
Belgrad
Sofya
Belgrad şehrinde büyük boy bira fiyatları Sofya şehrine göre daha pahalı
6,61 ₺
7,11 ₺
Belgrad
Sofya
Belgrad şehrinde şişe su fiyatları Sofya şehrine göre daha ucuz
62,41 ₺
77,42 ₺
Belgrad
Sofya
Belgrad şehrinde yemek fiyatları Sofya şehrine göre daha ucuz

Otobüs güzergahları: Belgrad ve Sofya şehrinden otobüs güzergâhları

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.