En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Bolu otobüs bilet bul

Gebze - Bolu arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Bolu arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Bolu noktasına Efe Tur, Kale Seyahat veya Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
bşlngç 460 ₺
Perşembe
bşlngç 460 ₺
Cuma
bşlngç 590 ₺
Cumartesi
Pazar
Pazartesi

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Ankara As Turizm
    4sa 0dk
    21:50
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    01:50
    Bolu
    Otogarı
    Ankara As Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Villa Seyahat
    4sa 0dk
    18:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    22:00
    Bolu
    Otogarı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    460 ₺
  • Patnos Itimat
    4sa 0dk
    13:55
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    17:55
    Bolu
    Otogarı
    Patnos Itimat
    Ekonomi
    460 ₺
  • Ben Turizm
    4sa 0dk
    15:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    19:30
    Bolu
    Otogarı
    Ben Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Aybastı Ses Özay Turizm
    4sa 0dk
    17:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    21:15
    Bolu
    Otogarı
    Aybastı Ses Özay Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Ankara As Turizm
    4sa 0dk
    21:50
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    01:50
    Bolu
    Otogarı
    Ankara As Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Villa Seyahat
    4sa 0dk
    18:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    22:00
    Bolu
    Otogarı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    460 ₺
  • Patnos Itimat
    4sa 0dk
    13:55
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    17:55
    Bolu
    Otogarı
    Patnos Itimat
    Ekonomi
    460 ₺
  • Ben Turizm
    4sa 0dk
    15:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    19:30
    Bolu
    Otogarı
    Ben Turizm
    Ekonomi
    460 ₺
  • Aybastı Ses Özay Turizm
    4sa 0dk
    17:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    21:15
    Bolu
    Otogarı
    Aybastı Ses Özay Turizm
    Ekonomi
    460 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    2sa 30dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    03:00
    Bolu
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    590 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    01:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    04:30
    Bolu
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    590 ₺
  • Metro Turizm
    2sa 30dk
    03:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    05:30
    Bolu
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    590 ₺
  • Efe Tur
    3sa 0dk
    01:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    04:00
    Bolu
    Otogarı
    Efe Tur
    Ekonomi
    590 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    05:15
    Bolu
    Otogarı
    Efe Tur
    Ekonomi
    590 ₺

Gebze ve Bolu arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gebze ve Bolu arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Perşembe en yoğun gündür, Gebze ile Bolu arası günlük 51 otobüs seferi. Cuma bunun yerine sadece 31 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gebze ve Bolu.
Gebze adresinden Bolu adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 38 sefer gerçekleşirken; Gebze adresinden Bolu adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 25 sefer gerçekleşmektedir.

Gebze ile Bolu arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Bolu adresine 43 sefer sıklıkla seyahat eden Efe Tur, Kale Seyahat ve Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Bolu adresine 460 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 460 ₺
En Hızlı Otobüs 2sa 30dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 23:55'de
Günlük Otobüs bağlantıları 43 Ø
Uzaklık 182,7 km
Otobüs Şirketleri Efe Tur, Kale Seyahat, Metro Turizm, Villa Seyahat, Bizim Iğdır, Ben Turizm, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Sakarya Vib Turizm, Aybastı İtimat, Vip Malatyalılar Turizm ve 6 tane daha.

Gebze - Bolu arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 16 otobüs şirketi aracılığı ile 43 adet otobüs Gebze adresinden Bolu adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
460 ₺
Perşembe 27.06
460 ₺
Cuma 28.06
590 ₺
Cumartesi 29.06
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
Salı 02.07
Çarşamba 03.07
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Gebze noktasından Bolu noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gebze adresi ile Bolu adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
460 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gebze - Bolu arası bir otobüs için Çarşamba en ucuz gündür. Cuma ise tam aksine 584 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gebze ile Bolu, 460 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 517 ₺.

Gebze noktasından Bolu noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Bolu adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Bolu adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Bolu arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ile Bolu arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Gebze ile Bolu arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Gebze ve Bolu içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Bolu bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Bolu arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Bolu güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Bolu güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Bolu güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Bolu otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Bolu en ucuz seferi 460 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Bolu arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Bolu noktasına olan güzergahta 16 firmalari tarafından 460 ₺ ile 804 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Bolu varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Bolu rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Bolu güzergahinda hergün ortalama 43 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Bolu varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Bolu arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 2sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 590 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Bolu varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Bolu varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Bolu varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Bolu varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:55'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Bolu arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Bolu arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Efe Tur, Kale Seyahat ve Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Bolu arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Bolu arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Efe Tur, Kale Seyahat ve Metro Turizm.

Gebze - Bolu otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Bolu otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Bolu otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Bolu arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Bolu

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Bolu adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Bolu konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.