En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Gemlik otobüs bilet bul

Gebze - Gemlik arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Gemlik arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Gemlik noktasına Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
bşlngç 359 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Metro Turizm
  1sa 0dk
  18:45
  Gebze
  Merkez Otobüs Duragi
  19:45
  Gemlik
  Otobüs durağı
  Metro Turizm
  Ekonomi
  359 ₺

Gebze ile Gemlik arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Gemlik adresine 1 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Gemlik adresine 359 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 359 ₺
En Hızlı Otobüs 1sa 0dk
En erken Otobüs Saat 18:45'de
En son Otobüs Saat 18:45'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 47,5 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm

Gebze - Gemlik arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 1 adet otobüs Gebze adresinden Gemlik adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
Perşembe 27.06
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
359 ₺
Salı 02.07
Çarşamba 03.07
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
259 ₺
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
249 ₺
Pazar 21.07

Gebze noktasından Gemlik noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Gemlik adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Gemlik adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Gemlik arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Gemlik içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Gemlik bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Gemlik arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Gemlik güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Gemlik güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Gemlik güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Gemlik otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Gemlik en ucuz seferi 359 ₺ fiyatından başlar ve 1sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Gemlik arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Gemlik noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 359 ₺ ile 359 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Gemlik varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Gemlik rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Gemlik güzergahinda hergün ortalama 1 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Gemlik varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Gemlik arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 1sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 359 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Gemlik varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Gemlik varışlı en erken otobüs seyahati Saat 18:45'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Gemlik varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Gemlik varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:45'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Gemlik arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Gemlik arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Gemlik arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Gemlik arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm.

Gebze - Gemlik otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Gemlik otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Gemlik otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Gemlik arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Gemlik

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Gemlik adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Gemlik konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.