En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Karabük otobüs bilet bul

Gebze - Karabük arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ve Karabük arası yakındaki bağlantılar

Ne yazık ki şu anda Gebze ve Karabük arasında doğrudan bağlantı yok. Ancak, iki şehre yakın bu bağlantıları bulduk. Aşağıdaki teklifleri kontrol edin!

Gebze ve Karabük'dan aktarmalı bağlantılar

Ne yazık ki şu anda Gebze ve Karabük arasında doğrudan bağlantı yok. Ancak, iki şehir arasında bu aktarmalı bağlantıları bulduk. Aşağıdaki teklifleri kontrol edin!

Gebze - Karabük arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, otobüs şirketi aracılığı ile adet otobüs Gebze adresinden Karabük adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
Perşembe 27.06
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
Salı 02.07
Çarşamba 03.07
599 ₺
Perşembe 04.07
599 ₺
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Gebze noktasından Karabük noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Karabük adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Karabük adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Karabük arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Karabük içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Karabük bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Karabük arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Karabük güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Karabük güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Karabük güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Karabük otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Karabük en ucuz seferi fiyatından başlar ve sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Karabük arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Karabük noktasına olan güzergahta firmalari tarafından  ile arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Karabük varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Karabük rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Karabük güzergahinda hergün ortalama sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Karabük varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Karabük arası en hızlı otobüs servisi tarafından sunulmaktadır ve sürer. Bu hat için otobüs biletleri tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Karabük varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Karabük varışlı en erken otobüs seyahati saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Karabük varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Karabük varışlı en son hareket eden otobüs seyahati saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Karabük arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Karabük arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Karabük arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Karabük arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: .

Gebze - Karabük otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Karabük otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Karabük otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Karabük arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Gebze ve Karabük adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Karabük konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.