En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Edirne otobüs bilet bul

Gebze - Edirne arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Edirne arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Edirne noktasına Nilüfer Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
bşlngç 520 ₺
Pazartesi

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Nilüfer Turizm
  4sa 0dk
  15:15
  Gebze
  Merkez Otobüs Duragi
  19:15
  Edirne
  Merkez Otobüs Duragi
  Nilüfer Turizm
  Ekonomi
  520 ₺

Gebze ile Edirne arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Edirne adresine 1 sefer sıklıkla seyahat eden Nilüfer Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Edirne adresine 520 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 520 ₺
En Hızlı Otobüs 4sa 0dk
En erken Otobüs Saat 15:15'de
En son Otobüs Saat 15:15'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 260,1 km
Otobüs Şirketleri Nilüfer Turizm

Gebze - Edirne arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 1 adet otobüs Gebze adresinden Edirne adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
Pazar 28.07
520 ₺
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Gebze noktasından Edirne noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Edirne adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Edirne adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Edirne arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Edirne içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Edirne bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Edirne arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Edirne güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Edirne güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Edirne güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Edirne otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Edirne en ucuz seferi 520 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Edirne arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Edirne noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 520 ₺ ile 520 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Edirne varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Edirne rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Edirne güzergahinda hergün ortalama 1 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Edirne varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Edirne arası en hızlı otobüs servisi Nilüfer Turizm tarafından sunulmaktadır ve 4sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 520 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Edirne varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Edirne varışlı en erken otobüs seyahati Saat 15:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Edirne varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Edirne varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 15:15'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Edirne arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Edirne arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Nilüfer Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Edirne arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Edirne arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Nilüfer Turizm.

Gebze - Edirne otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Edirne otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Edirne otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Edirne arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Edirne

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Edirne adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Edirne konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.