Esenyurt - Edirne otobüs bilet bul

Esenyurt - Edirne arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Esenyurt ile Edirne arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Esenyurt noktasından Edirne noktasına Metro Turizm veya Kontur gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 379 ₺
yarın
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kontur
  3sa 20dk
  06:00
  Esenyurt
  09:20
  Edirne
  Kontur
  Ekonomi
  379 ₺
 • Metro Turizm
  2sa 30dk
  05:00
  Esenyurt
  07:30
  Edirne
  Metro Turizm
  Ekonomi
  410 ₺
 • Metro Turizm
  2sa 30dk
  07:00
  Esenyurt
  09:30
  Edirne
  Metro Turizm
  Ekonomi
  410 ₺
 • Metro Turizm
  2sa 30dk
  08:00
  Esenyurt
  10:30
  Edirne
  Metro Turizm
  Ekonomi
  410 ₺

Esenyurt ile Edirne arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Esenyurt adresinden Edirne adresine 17 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm ve Kontur gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Esenyurt adresinden Edirne adresine 379 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 379 ₺
En Hızlı Otobüs 2sa 0dk
En erken Otobüs Saat 05:00'de
En son Otobüs Saat 23:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 17 Ø
Uzaklık 191,3 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm ve Kontur

Esenyurt - Edirne arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 17 adet otobüs Esenyurt adresinden Edirne adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
379 ₺
Pazartesi 20.05
Salı 21.05
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
Cuma 24.05
Cumartesi 25.05
Pazar 26.05
Pazartesi 27.05
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
Pazar 02.06
Pazartesi 03.06
Salı 04.06
Çarşamba 05.06
Perşembe 06.06
Cuma 07.06
Cumartesi 08.06
Pazar 09.06

Esenyurt noktasından Edirne noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Esenyurt adresinden Edirne adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Esenyurt adresinden Edirne adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Esenyurt ile Edirne arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Esenyurt ile Edirne arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Esenyurt ile Edirne arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Esenyurt ve Edirne içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Esenyurt ve Edirne bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Esenyurt ile Edirne arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Esenyurt - Edirne güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Esenyurt - Edirne güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Esenyurt - Edirne güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Esenyurt Edirne otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Esenyurt - Edirne en ucuz seferi 379 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 20dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Esenyurt - Edirne arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Esenyurt noktasından Edirne noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 379 ₺ ile 410 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Edirne varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Esenyurt Edirne rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Esenyurt to Edirne güzergahinda hergün ortalama 17 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Esenyurt kalkışlı Edirne varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Esenyurt - Edirne arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 2sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 410 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Esenyurt kalkışlı Edirne varışlı ilk otobüs ne zaman?

Esenyurt kalkışlı Edirne varışlı en erken otobüs seyahati Saat 05:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Esenyurt kalkışlı Edirne varışlı son otobüs ne zamandır?

Esenyurt kalkışlı Edirne varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Esenyurt ile Edirne arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Esenyurt ile Edirne arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm ve Kontur firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Esenyurt ve Edirne arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Esenyurt ile Edirne arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm ve Kontur.

Esenyurt - Edirne otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Esenyurt Edirne otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Esenyurt Edirne otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Esenyurt - Edirne arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Esenyurt ile Edirne

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Esenyurt ve Edirne adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Esenyurt konumundan Edirne konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.