Gebze - Yalova otobüs bilet bul

Gebze - Yalova arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Yalova arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Yalova noktasına Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
bşlngç 258 ₺
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
bşlngç 256 ₺
Pazartesi

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Metro Turizm
  0sa 15dk
  15:00
  Gebze
  15:15
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  258 ₺
 • Metro Turizm
  0sa 30dk
  18:30
  Gebze
  19:00
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  258 ₺
 • Metro Turizm
  1sa 0dk
  09:30
  Gebze
  10:30
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  310 ₺
 • Metro Turizm
  1sa 0dk
  14:15
  Gebze
  15:15
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  310 ₺
 • Metro Turizm
  0sa 45dk
  15:30
  Gebze
  16:15
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  310 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Metro Turizm
  0sa 15dk
  15:00
  Gebze
  15:15
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  256 ₺
 • Metro Turizm
  0sa 30dk
  18:30
  Gebze
  19:00
  Yalova
  Metro Turizm
  Ekonomi
  256 ₺

Gebze ve Yalova arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gebze ve Yalova arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Çarşamba en yoğun gündür, Gebze ile Yalova arası günlük 7 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 2 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gebze ve Yalova.
Gebze adresinden Yalova adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 5 sefer gerçekleşirken; Gebze adresinden Yalova adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 1 sefer gerçekleşmektedir.

Gebze ile Yalova arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Yalova adresine 4 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Yalova adresine 256 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 256 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 15dk
En erken Otobüs Saat 09:30'de
En son Otobüs Saat 18:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 4 Ø
Uzaklık 20,9 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm

Gebze - Yalova arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 4 adet otobüs Gebze adresinden Yalova adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 16.04.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 15.04
Salı 16.04
Çarşamba 17.04
310 ₺
Perşembe 18.04
Cuma 19.04
Cumartesi 20.04
Pazar 21.04
256 ₺
Pazartesi 22.04
Salı 23.04
307 ₺
Çarşamba 24.04
Perşembe 25.04
Cuma 26.04
Cumartesi 27.04
Pazar 28.04
Pazartesi 29.04
Salı 30.04
Çarşamba 01.05
Perşembe 02.05
Cuma 03.05
169 ₺
Cumartesi 04.05
Pazar 05.05
Pazartesi 06.05
Salı 07.05
Çarşamba 08.05
Perşembe 09.05
Cuma 10.05
Cumartesi 11.05
Pazar 12.05

Gebze noktasından Yalova noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gebze adresi ile Yalova adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
253 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gebze - Yalova arası bir otobüs için Pazar en ucuz gündür. Çarşamba ise tam aksine 258 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gebze ile Yalova, 256 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 307 ₺.

Gebze noktasından Yalova noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Yalova adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Yalova adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Yalova arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Yalova içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Yalova bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Yalova arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Yalova güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Yalova güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Yalova güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Yalova otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Yalova en ucuz seferi 256 ₺ fiyatından başlar ve 0sa 15dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Yalova arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Yalova noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 256 ₺ ile 393 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Yalova varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Yalova rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Yalova güzergahinda hergün ortalama 4 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Yalova varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Yalova arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 0sa 15dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 256 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Yalova varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Yalova varışlı en erken otobüs seyahati Saat 09:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Yalova varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Yalova varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Yalova arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Yalova arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Yalova arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Yalova arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm.

Gebze - Yalova otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Yalova otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Yalova otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Yalova arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Yalova

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Yalova adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Yalova konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.