En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otobüs Saatleri

Türkiye ve Yurt Dışı Otobüs Seferlerini Bulun
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Yurt İçi ve Yurt Dışı Otobüs Saatleri İster iş gezisi, ister hayalinizdeki tatili, isterseniz de hafta sonu kaçamağı planlıyor olun, arama motorumuz Türkiye'deki otobüs firmalarının seferlerini karşılaştırmanızı sağlar.
Seyahate başlamanın en önemli adımlarından biri, otobüsünüzü zamanında yakaladığınızdan emin olmaktır. CheckMyBus ile, birçok otobüs şirketinin otobüs seferlerini karşılaştırabilir böylelikle ihtiyacınız olan otobüs biletini bulabilirsiniz. Belirli bir rotaya, belirli bir şehre ya da ihtiyaçlarınıza en uygun otobüs şirketine ait seferleri arayabilirsiniz. Tüm otobüs seferleri yerel saat dilimlerinde görüntülenir, böylelikle dünyanın neresinde olursanız olun otobüsünüze geç kalmazsınız.

Türkiye yurt içi gidiş-geliş otobüs seferleri

Otobüslerin hareket saatini nasıl öğrenebilirim?

Planladığınız bir seyahat için otobüslerin hareket zamanını mı merak ediyorsunuz? Arama motorumuzla, dilediğiniz tarihte herhangi bir yere mevcut tüm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Ayrıca arama sonuçlarını, seyahat etmek istediğiniz tarihte hizmet veren tüm otobüs şirketlerinin sefer saatlerine göre sıralayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, otobüse bineceğiniz şehri, gitmek istediğiniz yeri ve seyahat etmek istediğiniz tarihi girmek.
Tam olarak nereye seyahat etmek istediğinizi biliyorsanız, Türkiye'deki otobüs seferleri için tüm uygun tarihleri kolayca bulabilirsiniz. Tüm sonuçları sadece kalkış saatine göre değil aynı zamanda fiyat, süre ve şirket bazında da filtreleyebilirsiniz. Böylelikle birden fazla faktörü göz önünde bulundurarak size en uygun otobüs biletini satın alabilrisiniz. Kalkış ve varış şehirleriniz arasında doğrudan seyahat eden bir otobüs güzergahı yoksa, gidebileceğiniz en yakın yerler değerlendirmeniz için görüntülenir. Türkiye'nin en popüler otobüs güzergahlarından bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Şehirler Arası Otobüs

Türkiye'de şehirler arası seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? İster Ankara ve İstanbul gibi iki şehir arasında isterseniz Topkapı Sarayı gibi ilgi çekici yerlere seyahat etmek istiyor olun, seyahatinizi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için mevcut tüm bağlantıları bulabilirsiniz.
Şehirler Arası Otobüs Tam olarak nereye seyahat etmek istediğinizi biliyorsanız, seyahat etmeyi planladığınız bir şehre gitmek etmek için en uygun otobüs biletini kolayca bulabilirsiniz. Bir şehir sayfasında, en popüler otobüs bağlantılarının yanı sıra yakındaki şehirler, havaalanları, gidiş-geliş otobüs seferleri gibi şehirle ilgili bilgi ve bağlantılara ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Şehir Destinasyonları

Yurt dışına seyahat ediyorsanız, Metro Turizm veya FlixBus gibi farklı yerli ve yabancı otobüs şirketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu otobüs şirketleri Viyana, Berlin, Hamburg veya Prag gibi şehirlere otobüs seferleri düzenliyor. CheckMyBus ile Yurtiçi ve yurtdışı şehirlerarası otobüs biletlerini bulmak için otobüs seferlerine göz atabilirsiniz. Böylelikle ister yurt içinde ister yurt dışında olsun, hayalinizdeki seyahate kolaylıkla başlayabilirsiniz.

Otobüs Firmaları

Türkiye'nin en büyük otobüs firmaları dahil dünyanın dört bir yanından 2500'den fazla otobüs şirketinin sefer bilgilerine ulaşın. Yurtiçi veya yurtdışına bir seyahat planlıyorsanız, ihtiyacınız olan tüm otobüs şirketlerini bulabilirsiniz.

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.