Edirne kalkışlı otobüs Beylikdüzü

Edirne - Beylikdüzü arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Edirne Beylikdüzü arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Edirne Beylikdüzü arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs95,00 ₺
En Hızlı Otobüs2sa 50dk
En erken OtobüsSaat 04:20'de
En son OtobüsSaat 22:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları3 Ø
Uzaklık190,4 km
Otobüs ŞirketleriMetro Turizm, 12Go Asia, Nilüfer Turizm
Edirne - Beylikdüzü arası otobüs mü arıyorsunuz?
Doğru yere geldiniz! CheckMyBus ile Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı için tüm mevcut teklifleri karşılaştırabilirsiniz. Arama motorumuzda kalkış saatleri, tam otobüs durakları, seyahat süreleri ve en iyi bilet fiyatları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini (Metro Turizm, Nilüfer Turizm veya 12Go Asia dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Otobüste klima, WiFi veya elektrik prizi bulunup bulunmadığını öğrenmek ister misiniz? Size farklı şirketlerin sahip olduğu donanımları göstereceğiz.
Önümüzdeki bir kaç gün içindeki Beylikdüzü varışlı Edirne kalkışlı ucuz otobüsleri bu sayfada görebilirsiniz . Ayrıca Edirne ve Beylikdüzü otobüs durakları hakkında sizlere daha fazla bilgi sağlıyoruz, yani nereye gideceğinizi bileceksiniz. Seyahatinize Beylikdüzü ilerisinde devam edecekseniz, Edirne alternatif varış noktalarını, ileriye dönük gezi seçeneklerini ve varışlı popüler havaalanı servislerini bulabilirsiniz.

Edirne - Beylikdüzü arası en ucuz otobüs bağlantıları

Bugün
Yarın
bşlngç 95,00 ₺
15.05
16.05
17.05
18.05

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz otobüs biletlerine genel bakış.

 • Metro Turizm
  22:30
  Edirne
  Süre 3sa 30dk
  02:00
  Beylikdüzü
  bşlngç95,00 ₺
 • Metro Turizm
  04:20
  Edirne
  Süre 3sa 10dk
  07:30
  Beylikdüzü
  bşlngç95,00 ₺
 • Metro Turizm
  09:40
  Edirne
  Süre 2sa 50dk
  12:30
  Beylikdüzü
  bşlngç95,00 ₺
 • Metro Turizm
  12:20
  Edirne
  Süre 3sa 40dk
  16:00
  Beylikdüzü
  bşlngç95,00 ₺
 • Metro Turizm
  12:20
  Edirne
  Süre 4sa 0dk
  16:20
  Beylikdüzü
  bşlngç95,00 ₺

Edirne- Beylikdüzü arası en ucuz yolculuk paylaşımı teklifleri

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz yolculuk teklifleri.

 • BlaBlaCar
  13:00
  Edirne
  Süre 2sa 40dk
  15:40
  Beylikdüzü
  bşlngç20,16 ₺

Edirne - Beylikdüzü arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Edirne - Beylikdüzü otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • 12Go Asia
  21:30
  Edirne
  Süre 3sa 30dk
  01:00
  Beylikdüzü
  bşlngç80,75 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 10.04.2021
 • Nilüfer Turizm
  11:45
  Edirne
  Süre 3sa 15dk
  15:00
  Beylikdüzü
  bşlngç84,65 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 10.04.2021

Otobüs Edirne Beylikdüzü: Daha detaylı bilgi

Arama sonuçlarınızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda kalkış noktanızın Edirne, varış noktanızın Beylikdüzü olduğunu belirledik. İnsanlar genellikle seyahatten 3 ila 7 gün önce rezervasyon yaptığından seyahat tarihi birkaç gün önceden otomatik olarak belirlenir. Belirli bir tarihte seyahat etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden günü seçmeniz yeterlidir.
Edirne dönüşünüzü planlıyor musunuz? Dönüş seyahat tarihinizi ve Beylikdüzü Edirne otobüs güzergahını seçebilirsiniz.
Birden fazla yolcu için mi rezervasyon yaptırmak istiyorsunuz? Tüm yapmanız gereken, aramanızı başlatmadan önce yanınızda kaç kişi olacağını belirlemektir.
Tüm sonuçları aldıktan sonra, Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahındaki tüm biletleri karşılaştırabilirsiniz. Sonra bir kaç faktörü dikkate alabilirsiniz. 12Go Asia en hızlı bağlantı 2sa 50dk sürerken, en ucuz biletler 80,75 ₺ fiyatlı olarak sunulur. Sonuç olarak en ucuz bileti mi, en hızlı yolculuğu mu yoksa en fazla imkana sahip otobüsü mü tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için en iyi teklifi bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı seyahat ihtiyaçlarınıza göre optimize edin. Fiyat, kalkış ve varış zamanı bazında sıralama yapabilir ve en güncel sonuçlar için otobüs durakları ve şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz.
Ayrıca Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı diğer ulaşım şekillerini karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda arama sonuçlarımızda mevcut trenleri, araba paylaşımı ve uçuşları da kaşılaştırabilirsiniz.
Edirne - Beylikdüzü otobüs seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Edirne otobüs durakları ve Beylikdüzü

İstasyonlar
Büyükşehir Mahallesi, Büyükşehir Sit Plaza İş Merkezi  , 34520 Beylikdüzü (Türkiye)

Edirne - Beylikdüzü arası otobüs: Güzergah hakkında SSS

Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, seyahat günü, zamanı gibi farklı seçeneklere bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 95,00 ₺'dan başlar ve Beylikdüzü şehrine ulaşmak 3sa 30dk sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Edirne - Beylikdüzü otobüs güzergahı için biletleri karşılaştırdıktan sonra tasarrufum ne kadar olur?

Bu güzergah, 1 bus company ve 80,75 ₺ - 95,00 ₺ arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Beylikdüzü için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı ortalama olarak günlük kaç otobüs hattı vardır?

Günlük yaklaşık 3 connections Edirne - Beylikdüzü otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

Nilüfer Turizm2sa 50dk süren Edirne - Beylikdüzü arası en hızlı otobüsü sunar. Bu hat için biletler 84,65 ₺ tutmaktadır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 1 direct bus connection with the following company: Metro Turizm

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı için ilk kalkış ne zaman?

Beylikdüzü yönüne en erken otobüs Edirne'dan Saat 04:20'de'de kalkıyor. Bununla birlikte otobüs seferleri hafta sonları ve tatil günlerinde değişiklik gösterebilir. Otobüsün planladığınız seyahat tarihinde tam olarak ne zaman çalıştığını bulmak için arama motorumuzu kontrol edin.

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı için son kalkış ne zaman?

Edirne - Beylikdüzü yönüne son otobüs kalkış saati, Saat 22:30'de. Hareket saatlerinin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Planladığınız seyahat tarihindeki müsait saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz.

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahında yolcular Metro Turizm, Nilüfer Turizm ve 12Go Asia gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm otobüsleri karşılaştırabilirsiniz.

Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı otobüste yanıma neleri alabilirim?

Farklı otobüs şirketlerinin nelere izin verildiği ve nelerin yasak olduğu konusunda farklı kısıtlamaları vardır. Genellikle Edirne Beylikdüzü otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz seyahat tarihi için arama motorumuzu kullanarak seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulun.

Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüste bulunan donanımlar, şirketten şirkete değişir. Genel olarak şehirler arası otobüslerde yolculuk sırasında arkadaşlarınızı konumunuz hakkında bilgilendirmek için WiFi bağlantısı bulunur. Klima sistemleri, seyahat sırasında en üst seviyede konfor sunmak amacıyla havalandırmayı sağlar. Arama motorumuz sayesinde tercih ettiğiniz seyahat tarihinde Edirne kalkışlı Beylikdüzü varışlı otobüsteki donanım hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

Edirne karşılaştır ve Beylikdüzü

Otobüs güzergahları: Edirne kalkışlı ve Beylikdüzü

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.