En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gaziantep - Antalya otobüs bilet bul

Gaziantep - Antalya arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gaziantep ile Antalya arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gaziantep noktasından Antalya noktasına Metro Turizm, Kamil Koç veya Yeni Diyarbakır Seyahat gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.000 ₺
yarın
bşlngç 1.000 ₺
Perşembe
bşlngç 700 ₺
Cuma
bşlngç 700 ₺
Cumartesi
bşlngç 1.000 ₺
Pazar
bşlngç 700 ₺
Pazartesi
bşlngç 800 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Elazığ Hazar Turizm
    15sa 15dk
    02:15
    Gaziantep
    17:30
    Antalya
    Elazığ Hazar Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Yeni Midyat Turizm
    17sa 30dk
    03:00
    Gaziantep
    20:30
    Antalya
    Yeni Midyat Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Star Diyarbakır
    13sa 0dk
    03:00
    Gaziantep
    16:00
    Antalya
    Star Diyarbakır
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 30dk
    05:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    20:00
    Antalya
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.130 ₺
  • Kamil Koç
    14sa 15dk
    16:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    06:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.139 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Elazığ Hazar Turizm
    15sa 15dk
    02:15
    Gaziantep
    17:30
    Antalya
    Elazığ Hazar Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Yeni Midyat Turizm
    17sa 30dk
    03:00
    Gaziantep
    20:30
    Antalya
    Yeni Midyat Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Star Diyarbakır
    13sa 0dk
    03:00
    Gaziantep
    16:00
    Antalya
    Star Diyarbakır
    Ekonomi
    1.000 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Erciş Seyahat
    13sa 10dk
    23:00
    Gaziantep
    12:10
    Antalya
    Öz Erciş Seyahat
    Ekonomi
    700 ₺
  • Muş Yolu Turizm
    13sa 0dk
    21:30
    Gaziantep
    10:30
    Antalya
    Muş Yolu Turizm
    Ekonomi
    790 ₺
  • Seyran Güneydoğu Seyahat
    12sa 59dk
    16:30
    Gaziantep
    05:29
    Antalya
    Seyran Güneydoğu Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Siirt Petrol
    13sa 30dk
    18:30
    Gaziantep
    08:00
    Antalya
    Siirt Petrol
    Ekonomi
    900 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    13sa 30dk
    17:30
    Gaziantep
    07:00
    Antalya
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    935 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Erciş Seyahat
    13sa 10dk
    23:00
    Gaziantep
    12:10
    Antalya
    Öz Erciş Seyahat
    Ekonomi
    700 ₺
  • Seyran Güneydoğu Seyahat
    12sa 59dk
    16:30
    Gaziantep
    05:29
    Antalya
    Seyran Güneydoğu Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Mar-Tur Turizm
    15sa 15dk
    18:00
    Gaziantep
    09:15
    Antalya
    Mar-Tur Turizm
    Ekonomi
    900 ₺
  • Siirt Petrol
    13sa 30dk
    18:30
    Gaziantep
    08:00
    Antalya
    Siirt Petrol
    Ekonomi
    900 ₺
  • Isparta Petrol
    12sa 0dk
    10:00
    Gaziantep
    22:00
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    913 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Elazığ Hazar Turizm
    15sa 15dk
    02:15
    Gaziantep
    17:30
    Antalya
    Elazığ Hazar Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Yeni Midyat Turizm
    17sa 30dk
    03:00
    Gaziantep
    20:30
    Antalya
    Yeni Midyat Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Star Diyarbakır
    13sa 0dk
    03:00
    Gaziantep
    16:00
    Antalya
    Star Diyarbakır
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Kamil Koç
    14sa 15dk
    16:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    06:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.139 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 30dk
    05:30
    Gaziantep
    Merkez Otobüs Duragi
    20:00
    Antalya
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.144 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Erciş Seyahat
    13sa 10dk
    23:00
    Gaziantep
    12:10
    Antalya
    Öz Erciş Seyahat
    Ekonomi
    700 ₺
  • Seyran Güneydoğu Seyahat
    12sa 59dk
    16:30
    Gaziantep
    05:29
    Antalya
    Seyran Güneydoğu Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Siirt Petrol
    13sa 30dk
    18:30
    Gaziantep
    08:00
    Antalya
    Siirt Petrol
    Ekonomi
    900 ₺
  • Isparta Petrol
    12sa 0dk
    10:00
    Gaziantep
    22:00
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    913 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    13sa 30dk
    17:30
    Gaziantep
    07:00
    Antalya
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    935 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Seyran Güneydoğu Seyahat
    12sa 59dk
    16:30
    Gaziantep
    05:29
    Antalya
    Seyran Güneydoğu Seyahat
    Ekonomi
    800 ₺
  • Siirt Petrol
    13sa 30dk
    18:30
    Gaziantep
    08:00
    Antalya
    Siirt Petrol
    Ekonomi
    900 ₺
  • Isparta Petrol
    12sa 0dk
    10:00
    Gaziantep
    22:00
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    913 ₺
  • Lüks Batman Seyahat
    13sa 30dk
    17:30
    Gaziantep
    07:00
    Antalya
    Lüks Batman Seyahat
    Ekonomi
    935 ₺
  • Divriği Nazar Turizm
    13sa 15dk
    19:45
    Gaziantep
    09:00
    Antalya
    Divriği Nazar Turizm
    Ekonomi
    950 ₺

Gaziantep ve Antalya arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gaziantep ve Antalya arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cuma en yoğun gündür, Gaziantep ile Antalya arası günlük 51 otobüs seferi. Çarşamba bunun yerine sadece 3 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gaziantep ve Antalya.
Gaziantep adresinden Antalya adresine günün en yoğun otobüs seferi Akşam saatinde 114 sefer gerçekleşirken; Gaziantep adresinden Antalya adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 7 sefer gerçekleşmektedir.

Gaziantep ile Antalya arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gaziantep adresinden Antalya adresine 29 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm, Kamil Koç ve Yeni Diyarbakır Seyahat gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gaziantep adresinden Antalya adresine 700 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 700 ₺
En Hızlı Otobüs 10sa 14dk
En erken Otobüs Saat 02:15'de
En son Otobüs Saat 23:58'de
Günlük Otobüs bağlantıları 29 Ø
Uzaklık 592,0 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm, Kamil Koç, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Özlem Cizre Nuh, Elazığ Hazar Turizm, Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat, Ben Turizm, Lüks Batman Seyahat ve 23 tane daha.

Gaziantep - Antalya arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 33 otobüs şirketi aracılığı ile 29 adet otobüs Gaziantep adresinden Antalya adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
1.000 ₺
Çarşamba 26.06
1.000 ₺
Perşembe 27.06
700 ₺
Cuma 28.06
700 ₺
Cumartesi 29.06
1.000 ₺
Pazar 30.06
913 ₺
Pazartesi 01.07
913 ₺
Salı 02.07
1.000 ₺
Çarşamba 03.07
1.000 ₺
Perşembe 04.07
700 ₺
Cuma 05.07
1.000 ₺
Cumartesi 06.07
1.000 ₺
Pazar 07.07
700 ₺
Pazartesi 08.07
1.000 ₺
Salı 09.07
700 ₺
Çarşamba 10.07
1.000 ₺
Perşembe 11.07
913 ₺
Cuma 12.07
1.000 ₺
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
913 ₺
Pazartesi 15.07
900 ₺
Salı 16.07
900 ₺
Çarşamba 17.07
900 ₺
Perşembe 18.07
913 ₺
Cuma 19.07
913 ₺
Cumartesi 20.07
700 ₺
Pazar 21.07

Gaziantep noktasından Antalya noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gaziantep adresi ile Antalya adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
700 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gaziantep - Antalya arası bir otobüs için Perşembe en ucuz gündür. Salı ise tam aksine 1.000 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Akşam konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gaziantep ile Antalya, 700 ₺ ile. Gece'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.000 ₺.

Gaziantep noktasından Antalya noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gaziantep adresinden Antalya adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gaziantep adresinden Antalya adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gaziantep ile Antalya arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gaziantep ve Antalya içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gaziantep ve Antalya bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gaziantep ile Antalya arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gaziantep - Antalya güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gaziantep - Antalya güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gaziantep - Antalya güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gaziantep Antalya otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gaziantep - Antalya en ucuz seferi 700 ₺ fiyatından başlar ve 13sa 10dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gaziantep - Antalya arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gaziantep noktasından Antalya noktasına olan güzergahta 33 firmalari tarafından 700 ₺ ile 1.400 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Antalya varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gaziantep Antalya rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gaziantep to Antalya güzergahinda hergün ortalama 29 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gaziantep kalkışlı Antalya varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gaziantep - Antalya arası en hızlı otobüs servisi Has Diyarbakir tarafından sunulmaktadır ve 10sa 14dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.050 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gaziantep kalkışlı Antalya varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gaziantep kalkışlı Antalya varışlı en erken otobüs seyahati Saat 02:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep kalkışlı Antalya varışlı son otobüs ne zamandır?

Gaziantep kalkışlı Antalya varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:58'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep ile Antalya arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gaziantep ile Antalya arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm, Kamil Koç ve Yeni Diyarbakır Seyahat firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gaziantep ve Antalya arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gaziantep ile Antalya arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm, Kamil Koç ve Yeni Diyarbakır Seyahat.

Gaziantep - Antalya otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gaziantep Antalya otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gaziantep Antalya otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gaziantep - Antalya arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gaziantep ile Antalya

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gaziantep ve Antalya adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gaziantep konumundan Antalya konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.