En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Antalya otobüs bilet bul

Gebze - Antalya arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Antalya arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Antalya noktasına Pamukkale Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
bşlngç 924 ₺
Perşembe
bşlngç 924 ₺
Cuma
Cumartesi
bşlngç 924 ₺
Pazar
Pazartesi
bşlngç 924 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    10sa 15dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    8sa 55dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:25
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 10dk
    02:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:40
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    11sa 30dk
    12:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    23:30
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 35dk
    13:40
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:15
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    10sa 15dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    8sa 55dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:25
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 10dk
    02:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:40
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    11sa 30dk
    12:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    23:30
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 35dk
    13:40
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:15
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    10sa 15dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 10dk
    02:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:40
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    11sa 30dk
    12:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    23:30
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 35dk
    13:40
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:15
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 10dk
    20:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    06:10
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    10sa 15dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:45
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    8sa 35dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:05
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 10dk
    02:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:40
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    11sa 30dk
    12:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    23:30
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺
  • Pamukkale Turizm
    10sa 35dk
    13:40
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:15
    Antalya
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    924 ₺

Gebze ve Antalya arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gebze ve Antalya arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazartesi en yoğun gündür, Gebze ile Antalya arası günlük 7 otobüs seferi. Cumartesi bunun yerine sadece 6 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gebze ve Antalya.
Gebze adresinden Antalya adresine günün en yoğun otobüs seferi Gece saatinde 11 sefer gerçekleşirken; Gebze adresinden Antalya adresine Öğleden sonra saatinde günün en az sefer sayisi olan 8 sefer gerçekleşmektedir.

Gebze ile Antalya arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Antalya adresine 6 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Antalya adresine 924 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 924 ₺
En Hızlı Otobüs 8sa 35dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 23:23'de
Günlük Otobüs bağlantıları 6 Ø
Uzaklık 447,9 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm

Gebze - Antalya arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 6 adet otobüs Gebze adresinden Antalya adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
924 ₺
Perşembe 27.06
924 ₺
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
924 ₺
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
924 ₺
Salı 02.07
924 ₺
Çarşamba 03.07
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Gebze noktasından Antalya noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gebze adresi ile Antalya adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
915 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gebze - Antalya arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 915 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gebze ile Antalya, 915 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 915 ₺.

Gebze noktasından Antalya noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Antalya adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Antalya adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Antalya arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Antalya içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Antalya bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Antalya arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Antalya güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Antalya güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Antalya güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Antalya otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Antalya en ucuz seferi 924 ₺ fiyatından başlar ve 10sa 15dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Antalya arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Antalya noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 924 ₺ ile 924 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Antalya varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Antalya rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Antalya güzergahinda hergün ortalama 6 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Antalya varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Antalya arası en hızlı otobüs servisi Pamukkale Turizm tarafından sunulmaktadır ve 8sa 35dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 924 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Antalya varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Antalya varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Antalya varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Antalya varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:23'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Antalya arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Antalya arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Antalya arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Antalya arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm.

Gebze - Antalya otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Antalya otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Antalya otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Antalya arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Antalya

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Antalya adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Antalya konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.