En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - Bursa otobüs bilet bul

Gebze - Bursa arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile Bursa arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından Bursa noktasına Pamukkale Turizm, Metro Turizm veya Balıkesir Uludağ Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
bşlngç 230 ₺
Perşembe
bşlngç 400 ₺
Cuma
bşlngç 413 ₺
Cumartesi
bşlngç 349 ₺
Pazar
Pazartesi
bşlngç 349 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Yeşil Muş Ovası Turizm
    3sa 0dk
    21:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Bursa
    Otogarı
    Yeşil Muş Ovası Turizm
    Ekonomi
    230 ₺
  • İstanbul Kalesi
    2sa 0dk
    00:45
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    02:45
    Bursa
    Otogarı
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    345 ₺
  • Buzlu Turizm
    2sa 0dk
    02:35
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    04:35
    Bursa
    Otogarı
    Buzlu Turizm
    Ekonomi
    345 ₺
  • Salihli Güven Turizm
    2sa 0dk
    12:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:15
    Bursa
    Otogarı
    Salihli Güven Turizm
    Ekonomi
    345 ₺
  • Özkaymak Turizm
    2sa 0dk
    22:45
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    00:45
    Bursa
    Otogarı
    Özkaymak Turizm
    Ekonomi
    345 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    1sa 0dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    01:30
    Bursa
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    400 ₺
  • Pamukkale Turizm
    1sa 0dk
    01:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    02:15
    Bursa
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    400 ₺
  • Pamukkale Turizm
    1sa 0dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    02:30
    Bursa
    Otogarı
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    400 ₺
  • Nilüfer Turizm
    1sa 30dk
    09:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:30
    Bursa
    Otogarı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    449 ₺
  • Nilüfer Turizm
    1sa 30dk
    11:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:30
    Bursa
    Otogarı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    449 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    1sa 15dk
    01:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    02:30
    Bursa
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    413 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 30dk
    09:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    11:00
    Bursa
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    413 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 30dk
    10:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:00
    Bursa
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    413 ₺
  • Anadolu Turizm
    1sa 5dk
    14:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    15:35
    Bursa
    Otogarı
    Anadolu Turizm
    Ekonomi
    450 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Nilüfer Turizm
    1sa 30dk
    09:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    10:30
    Bursa
    Otogarı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    349 ₺
  • Nilüfer Turizm
    1sa 30dk
    11:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:30
    Bursa
    Otogarı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    349 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 30dk
    09:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    11:00
    Bursa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    379 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 15dk
    11:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:30
    Bursa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    379 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 15dk
    01:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    02:30
    Bursa
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    410 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Nilüfer Turizm
    1sa 30dk
    11:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    12:30
    Bursa
    Otogarı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    349 ₺
  • Nilüfer Turizm
    1sa 30dk
    13:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    Bursa
    Otogarı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    349 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 15dk
    00:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    01:30
    Bursa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    379 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 15dk
    02:45
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    04:00
    Bursa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    379 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 15dk
    01:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    02:30
    Bursa
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    410 ₺

Gebze ve Bursa arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gebze ve Bursa arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Çarşamba en yoğun gündür, Gebze ile Bursa arası günlük 214 otobüs seferi. Cuma bunun yerine sadece 17 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gebze ve Bursa.
Gebze adresinden Bursa adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 143 sefer gerçekleşirken; Gebze adresinden Bursa adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 40 sefer gerçekleşmektedir.

Gebze ile Bursa arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden Bursa adresine 75 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden Bursa adresine 230 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 230 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 15dk
En erken Otobüs Saat 00:15'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 75 Ø
Uzaklık 75,8 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Nilüfer Turizm, Kale Seyahat, İstanbul Kalesi, Varan Turizm, Lüks Yalova, Balikesir Hakser Turizm, Isparta Petrol ve 16 tane daha.

Gebze - Bursa arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 26 otobüs şirketi aracılığı ile 75 adet otobüs Gebze adresinden Bursa adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
230 ₺
Perşembe 27.06
400 ₺
Cuma 28.06
413 ₺
Cumartesi 29.06
349 ₺
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
349 ₺
Salı 02.07
349 ₺
Çarşamba 03.07
358 ₺
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
350 ₺
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
430 ₺
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
430 ₺
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
240 ₺
Pazar 21.07

Gebze noktasından Bursa noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gebze adresi ile Bursa adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
230 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gebze - Bursa arası bir otobüs için Çarşamba en ucuz gündür. Cuma ise tam aksine 413 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Akşam konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gebze ile Bursa, 230 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 345 ₺.

Gebze noktasından Bursa noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden Bursa adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden Bursa adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile Bursa arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve Bursa içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve Bursa bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile Bursa arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - Bursa güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - Bursa güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - Bursa güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze Bursa otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - Bursa en ucuz seferi 230 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - Bursa arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından Bursa noktasına olan güzergahta 26 firmalari tarafından 230 ₺ ile 510 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Bursa varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze Bursa rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to Bursa güzergahinda hergün ortalama 75 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı Bursa varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - Bursa arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 0sa 15dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 410 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı Bursa varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı Bursa varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı Bursa varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı Bursa varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile Bursa arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile Bursa arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve Bursa arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile Bursa arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm.

Gebze - Bursa otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze Bursa otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze Bursa otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - Bursa arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile Bursa

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve Bursa adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan Bursa konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.