İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile (SAW) Karabük şehri arası otobüs

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Karabük şehri arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet

Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) ile Karabük arası otobüs: Daha detaylı bilgi

En Ucuz Otobüs 70,00 ₺
En Hızlı Otobüs 4sa 30dk
En erken Otobüs Saat 01:30'de
En son Otobüs Saat 22:40'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 279,7 km
Otobüs Şirketleri Türkay Turizm, İnebolu Aksakal Seyahat, Efe Tur, Metro Turizm, 12Go Asia, Safran Turizm, Ali Osman Ulusoy
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Karabük arası otobüsle mi seyahat etmek istiyorsunuz?
CheckMyBus ile çok kolay! İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Karabük sehri arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor, ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini (İnebolu Aksakal Seyahat, Efe Tur veya Metro Turizm dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Ayrıca otobüsteki donanım hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç günde Karabük - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en uygun servis hatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Karabük için otobüs durakları hakkında bilgi edinebilir, böylece gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Karabük seyahatinize devam etmek için -İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı alternatif varış noktaları dahil- farklı seçenekler bulabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Karabük arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Karabük otobüs güzergahını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Türkay Turizm
  21:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 5sa 0dk
  02:30
  Karabük
  bşlngç 70,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 12.03.2021
 • İnebolu Aksakal Seyahat
  22:40
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 6sa 30dk
  05:10
  Karabük
  bşlngç 80,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.04.2021
 • Efe Tur
  08:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 30dk
  13:00
  Karabük
  bşlngç 100,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 12.03.2021
 • Metro Turizm
  01:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 5sa 0dk
  06:30
  Karabük
  bşlngç 130,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 07.07.2021
 • 12Go Asia
  12:15
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 5sa 0dk
  17:15
  Karabük
  bşlngç 167,45 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.04.2021
 • Safran Turizm
  11:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 6sa 15dk
  17:45
  Karabük
  bşlngç 175,70 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.04.2021
 • Ali Osman Ulusoy
  20:00
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 7sa 0dk
  03:00
  Karabük
  bşlngç 175,70 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 08.04.2021

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Karabük şehri arası Otobüsler: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkış yeri ve Karabük varış yeriniz olarak belirlendi. Servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Karabük kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi seyahatlerinden 3-7 gün önce rezervasyon yapar. Belirli bir günü seçmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için tek yapmanız gereken takvimde tercih ettiğiniz tarihi seçmektir.
Karabük kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı dönüş yolculuğu mu planlıyorsunuz? Öyleyse yolculuğunuzun tarihini seçerek dönüşleri kontrol edebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda birlikte seyahat ettiğiniz kişi sayısını işaretleyin ve aramanızı başlatın.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük otobüs güzergahı için tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz. Ardından size en uygun seyahati seçebilirsiniz. En hızlı bağlantı 4sa 30dk sürerken, Türkay Turizm ile 70,00 ₺ en ucuz seyahat bulunabilir. İster en ucuz bileti, ister en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip servisi tercih edin, her zaman en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olabiliriz!
Fiyat aralığı, kalkış ve varış saatlerini seçerek sonuçlarınızı optimize edin. Filtrelerle ideal yolculuğunuzu özelleştirmek için sonuçlarınızı duraklar veya belirli şirketler bazında sınırlayabilirsiniz.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük otobüs güzergahı için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Karabük: Tüm otobüs durakları

İstasyonlar
Karabük - Merkez otobüs durağı
Otopark , 78200 Karabük (Türkiye)

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 70,00 ₺'dan başlar ve Karabük şehrine ulaşmak 5sa 0dk sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Karabük arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 70,00 ₺ - 130,00 ₺ ve 7 bus companies arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Karabük için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük şehri arası kaç sefer vardır?

Günlük yaklaşık 2 connectionsİstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Karabük otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

Türkay Turizm4sa 30dk süren İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı en hızlı servisi sunar. Bu bağlantı için biletler 70,00 ₺ fiyatlıdır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 0 direct bus connections. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı ilk otobüs ne zaman?

Karabük ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası ilk otobüs seferinin Saat 01:30'de. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı son otobüs ne zaman?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Karabük arası son otobüs seferinin kalkış Saat 22:40'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Karabük arası servisle yolculuk ederken, yolcular İnebolu Aksakal Seyahat, Efe Tur ve Metro Turizm gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm servisleri karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı otobüste yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Karabük otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Karabük varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Karabük arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Karabük kalkışlı otobüs güzergahları:

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.