En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

İzmir şehri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) arasi Otobüs servisleri

İzmir şehri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İzmir noktasından İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı noktasına Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
bşlngç 1.149 ₺
Cuma
Cumartesi
bşlngç 1.149 ₺
Pazar
Pazartesi

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    4sa 31dk
    01:00
    İzmir
    05:31
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    6sa 0dk
    01:30
    İzmir
    07:30
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    6sa 0dk
    02:00
    İzmir
    08:00
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    5sa 0dk
    02:30
    İzmir
    07:30
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    7sa 0dk
    07:00
    İzmir
    14:00
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    4sa 31dk
    01:00
    İzmir
    05:31
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    6sa 0dk
    01:30
    İzmir
    07:30
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    6sa 30dk
    02:00
    İzmir
    08:30
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    5sa 0dk
    02:30
    İzmir
    07:30
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺
  • Metro Turizm
    7sa 0dk
    07:00
    İzmir
    14:00
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.149 ₺

İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cumartesi en yoğun gündür, İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası günlük 21 otobüs seferi. Perşembe bunun yerine sadece 18 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı.
İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 12 sefer gerçekleşirken; İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 8 sefer gerçekleşmektedir.

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine 19 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine 1.149 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.149 ₺
En Hızlı Otobüs 4sa 31dk
En erken Otobüs Saat 01:00'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 19 Ø
Uzaklık 332,6 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm

İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 19 adet otobüs İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
Perşembe 27.06
1.149 ₺
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
1.149 ₺
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
Salı 02.07
1.147 ₺
Çarşamba 03.07
1.148 ₺
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
1.149 ₺
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

İzmir noktasından İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için İzmir adresi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.137 ₺ dan başlayan fiyatlarla, İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası bir otobüs için Cumartesi en ucuz gündür. Perşembe ise tam aksine 1.137 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, 1.149 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.149 ₺.

İzmir noktasından İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İzmir adresinden İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İzmir İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı en ucuz seferi 1.149 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 31dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İzmir noktasından İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 1.149 ₺ ile 1.149 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İzmir İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İzmir to İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı güzergahinda hergün ortalama 19 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İzmir kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 4sa 31dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.149 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İzmir kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı ilk otobüs ne zaman?

İzmir kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 01:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı son otobüs ne zamandır?

İzmir kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm.

İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İzmir İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İzmir - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki alternatif taşıma türleri

İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için İzmir ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
  • BlaBlaCar
    4sa 30dk
    18:00
    İzmir
    22:30
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 211 ₺
  • BlaBlaCar
    4sa 20dk
    15:00
    İzmir
    19:20
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 316 ₺
  • BlaBlaCar
    4sa 20dk
    05:30
    İzmir
    09:50
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 333 ₺
  • BlaBlaCar
    4sa 30dk
    13:30
    İzmir
    18:00
    İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
    BlaBlaCar
    Ekonomi
    bşlngç 423 ₺

İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İzmir konumundan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.