Zonguldak şehri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) arasi Otobüs servisleri

Zonguldak şehri ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.

Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
 Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında en uygun fiyatlı otobüsler hangileridir? Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştır. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) arasi otobüsler hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 130,00 ₺
En Hızlı Otobüs 4sa 55dk
En erken Otobüs Saat 06:00'de
En son Otobüs Saat 13:05'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 216,4 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm, 12Go Asia
Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında otobüs seyahati mi yapmak istiyorsunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. 12Go Asia veya Metro Turizm Size gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini de göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en ucuz otobüsleri  de gösteriyoruz. Ayrıca Zonguldak ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak otobüs terminalleri hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak hem İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına, hem de Zonguldak için alternatif varış noktaları ve ileriye dönük tüm gezi seçeneklerini bulabilirsiniz.

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Metro Turizm
  13:05
  Zonguldak
  Süre 4sa 55dk
  18:00
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  bşlngç 130,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 12.06.2021
 • 12Go Asia
  06:00
  Zonguldak
  Süre 5sa 50dk
  11:50
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  bşlngç 164,88 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 12.06.2021

Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Zonguldak kalkış yeri ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varış yeriniz olarak girildi. Havaalanı servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Zonguldak dönüşünüzün ne zaman olacağını şimdiden biliyor musunuz? Öyleyse hemen dönüş yolculuğunu kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç kişi olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs biletleri 164,88 ₺ fiyatlı olarak 12Go Asia tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 4sa 55dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, uçuşunuza yetişebilmek için otobüs durakları ve şirketleri bazında filtreleme yapabilirsiniz.
Bu arada: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası otobüs için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

Zonguldak ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı: Tüm otobüs terminalleri

İstasyonlar
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
Abdi İpekci Caddesi , İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (Türkiye)

Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasi otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 130,00 ₺ dan başlıyor ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ulaşması 5sa 50dk sürüyor. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu otobüs güzergahı 2 bus companies tarafindan 164,88 ₺ ve 282,55 ₺ arası bilet fiyatlarindan teklif ediliyor. Bu nedenle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı için kaç sefer vardır?

Her gün Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 2 connections servis yapılır. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en hızlı servis Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 4sa 55dk sürer. Bu bağlantı için otobüs biletleri 130,00 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın."

Zonguldak kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı ilk servis ne zamandır?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası en erken otobüs varışı Saat 06:00'de'dir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Zonguldak kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı son servis ne zamandır?

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası son otobüs seferinin kalkışı Saat 13:05'de'dir. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Zonguldak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası servisle yolculuk ederken, yolcular 12Go Asia ve Metro Turizm ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

Zonguldak kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı direkt otobüs var mı?

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arasında direkt servis arıyorsanız, CheckMyBus karşılaştırma yapar 0 direct bus connections. 

Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Zonguldak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en uygun servisi bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Zonguldak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Zonguldak kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı servis donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Zonguldak ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan otobüs güzergahları

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.