İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile (SAW) Lüleburgaz şehri arası otobüs

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Lüleburgaz şehri arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) ile Lüleburgaz arası otobüs: Daha detaylı bilgi

En Ucuz Otobüs90,00 ₺
En Hızlı Otobüs2sa 0dk
En erken OtobüsSaat 07:50'de
En son OtobüsSaat 13:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları1 Ø
Uzaklık172,1 km
Otobüs ŞirketleriMetro Turizm, Pamukkale Turizm, Nilüfer Turizm, 12Go Asia
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Lüleburgaz arası otobüsle mi seyahat etmek istiyorsunuz?
CheckMyBus ile çok kolay! İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Lüleburgaz sehri arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor, ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini (Metro Turizm, Pamukkale Turizm veya Nilüfer Turizm dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Ayrıca otobüsteki donanım hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç günde Lüleburgaz - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en uygun servis hatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Lüleburgaz için otobüs durakları hakkında bilgi edinebilir, böylece gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Lüleburgaz seyahatinize devam etmek için -İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı alternatif varış noktaları dahil- farklı seçenekler bulabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Lüleburgaz arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Lüleburgaz otobüs güzergahını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Metro Turizm
  12:15
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 15dk
  16:30
  Lüleburgaz
  bşlngç90,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 30.06.2021
 • Pamukkale Turizm
  10:00
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 2sa 0dk
  12:00
  Lüleburgaz
  bşlngç130,97 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 18.06.2021
 • Nilüfer Turizm
  13:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 2sa 15dk
  15:45
  Lüleburgaz
  bşlngç130,97 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 18.06.2021
 • 12Go Asia
  07:50
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 3sa 10dk
  11:00
  Lüleburgaz
  bşlngç379,11 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 07.06.2021

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Lüleburgaz şehri arası Otobüsler: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkış yeri ve Lüleburgaz varış yeriniz olarak belirlendi. Servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Lüleburgaz kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi seyahatlerinden 3-7 gün önce rezervasyon yapar. Belirli bir günü seçmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için tek yapmanız gereken takvimde tercih ettiğiniz tarihi seçmektir.
Lüleburgaz kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı dönüş yolculuğu mu planlıyorsunuz? Öyleyse yolculuğunuzun tarihini seçerek dönüşleri kontrol edebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda birlikte seyahat ettiğiniz kişi sayısını işaretleyin ve aramanızı başlatın.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz otobüs güzergahı için tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz. Ardından size en uygun seyahati seçebilirsiniz. En hızlı bağlantı 2sa 0dk sürerken, Pamukkale Turizm ile 130,97 ₺ en ucuz seyahat bulunabilir. İster en ucuz bileti, ister en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip servisi tercih edin, her zaman en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olabiliriz!
Fiyat aralığı, kalkış ve varış saatlerini seçerek sonuçlarınızı optimize edin. Filtrelerle ideal yolculuğunuzu özelleştirmek için sonuçlarınızı duraklar veya belirli şirketler bazında sınırlayabilirsiniz.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz otobüs güzergahı için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Lüleburgaz: Tüm otobüs durakları

İstasyonlar
Lüleburgaz - Merkez otobüs durağı
İstiklal Caddesi 33, 39750  Lüleburgaz  (Türkiye)

 İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 90,00 ₺'dan başlar ve Lüleburgaz şehrine ulaşmak 1sa 30dk sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Lüleburgaz arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 130,97 ₺ - 379,11 ₺ ve 4 bus companies arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Lüleburgaz için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz şehri arası kaç sefer vardır?

Günlük yaklaşık 1 connectionİstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Lüleburgaz otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

Pamukkale Turizm2sa 0dk süren İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı en hızlı servisi sunar. Bu bağlantı için biletler 130,97 ₺ fiyatlıdır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 0 direct bus connections. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı ilk otobüs ne zaman?

Lüleburgaz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası ilk otobüs seferinin Saat 07:50'de. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı son otobüs ne zaman?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Lüleburgaz arası son otobüs seferinin kalkış Saat 13:30'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Lüleburgaz arası servisle yolculuk ederken, yolcular Metro Turizm, Pamukkale Turizm ve Nilüfer Turizm gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm servisleri karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı otobüste yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Lüleburgaz otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Lüleburgaz varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Lüleburgaz arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Lüleburgaz kalkışlı otobüs güzergahları:

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.