İstanbul - Atina otobüs bilet bul

İstanbul - Atina arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İstanbul ile Atina arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İstanbul noktasından Atina noktasına Vip Arda Tur gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 2.303 ₺
yarın
bşlngç 2.301 ₺
Salı
bşlngç 2.306 ₺
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Vip Arda Tur
    15sa 30dk
    12:00
    İstanbul
    03:30
    Atina
    Vip Arda Tur
    Ekonomi
    2.303 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Vip Arda Tur
    15sa 30dk
    12:00
    İstanbul
    03:30
    Atina
    Vip Arda Tur
    Ekonomi
    2.301 ₺

Salı en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Vip Arda Tur
    15sa 30dk
    12:00
    İstanbul
    03:30
    Atina
    Vip Arda Tur
    Ekonomi
    2.306 ₺

İstanbul ile Atina arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İstanbul adresinden Atina adresine 1 sefer sıklıkla seyahat eden Vip Arda Tur gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İstanbul adresinden Atina adresine 2.301 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 2.301 ₺
En Hızlı Otobüs 15sa 30dk
En erken Otobüs Saat 12:00'de
En son Otobüs Saat 12:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 561,8 km
Otobüs Şirketleri Vip Arda Tur

İstanbul - Atina arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 1 adet otobüs İstanbul adresinden Atina adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
2.303 ₺
Pazartesi 20.05
2.301 ₺
Salı 21.05
2.306 ₺
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
Cuma 24.05
Cumartesi 25.05
Pazar 26.05
Pazartesi 27.05
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
2.306 ₺
Pazar 02.06
2.303 ₺
Pazartesi 03.06
2.309 ₺
Salı 04.06
2.303 ₺
Çarşamba 05.06
2.311 ₺
Perşembe 06.06
2.318 ₺
Cuma 07.06
2.303 ₺
Cumartesi 08.06
2.306 ₺
Pazar 09.06

İstanbul noktasından Atina noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İstanbul adresinden Atina adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İstanbul adresinden Atina adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İstanbul ile Atina arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İstanbul ile Atina arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İstanbul ile Atina arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İstanbul ve Atina içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İstanbul ve Atina bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İstanbul ile Atina arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İstanbul - Atina güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İstanbul - Atina güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İstanbul - Atina güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İstanbul Atina otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İstanbul - Atina en ucuz seferi 2.301 ₺ fiyatından başlar ve 15sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İstanbul - Atina arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İstanbul noktasından Atina noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 2.301 ₺ ile 2.306 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Atina varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İstanbul Atina rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İstanbul to Atina güzergahinda hergün ortalama 1 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İstanbul kalkışlı Atina varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İstanbul - Atina arası en hızlı otobüs servisi Vip Arda Tur tarafından sunulmaktadır ve 15sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 2.303 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul kalkışlı Atina varışlı ilk otobüs ne zaman?

İstanbul kalkışlı Atina varışlı en erken otobüs seyahati Saat 12:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul kalkışlı Atina varışlı son otobüs ne zamandır?

İstanbul kalkışlı Atina varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 12:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul ile Atina arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İstanbul ile Atina arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Vip Arda Tur firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İstanbul ve Atina arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İstanbul ile Atina arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Vip Arda Tur.

İstanbul - Atina otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İstanbul Atina otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Atina otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İstanbul - Atina arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İstanbul ile Atina

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İstanbul ve Atina adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İstanbul konumundan Atina konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.