En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

İzmir - Denizli otobüs bilet bul

İzmir - Denizli arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İzmir ile Denizli arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İzmir noktasından Denizli noktasına Pamukkale Turizm, Kamil Koç veya Isparta Petrol gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 300 ₺
yarın
bşlngç 324 ₺
Perşembe
bşlngç 250 ₺
Cuma
bşlngç 275 ₺
Cumartesi
bşlngç 409 ₺
Pazar
bşlngç 300 ₺
Pazartesi
bşlngç 322 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Nevşehir Seyahat
    4sa 0dk
    19:00
    İzmir
    23:00
    Denizli
    Nevşehir Seyahat
    Ekonomi
    300 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    07:00
    Denizli
    Metro Turizm
    Ekonomi
    315 ₺
  • Güney Akdeniz Seyahat
    3sa 30dk
    12:00
    İzmir
    15:30
    Denizli
    Güney Akdeniz Seyahat
    Ekonomi
    315 ₺
  • Kontur
    3sa 30dk
    08:00
    İzmir
    11:30
    Denizli
    Kontur
    Ekonomi
    350 ₺
  • Alanyalılar Turizm
    3sa 30dk
    13:30
    İzmir
    17:00
    Denizli
    Alanyalılar Turizm
    Ekonomi
    350 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:00
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    324 ₺
  • Muş Yolu Turizm
    5sa 0dk
    23:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    04:00
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Muş Yolu Turizm
    Ekonomi
    347 ₺
  • Kontur
    3sa 30dk
    08:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    11:30
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    361 ₺
  • Alanyalılar Turizm
    5sa 0dk
    14:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    19:00
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Alanyalılar Turizm
    Ekonomi
    405 ₺
  • Isparta Petrol
    3sa 15dk
    00:30
    İzmir
    03:45
    Denizli
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    410 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Hatay Gökbey Seyahat
    3sa 45dk
    18:00
    İzmir
    21:45
    Denizli
    Hatay Gökbey Seyahat
    Ekonomi
    250 ₺
  • İstanbul Kalesi
    3sa 30dk
    03:30
    İzmir
    07:00
    Denizli
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    275 ₺
  • Nevşehir Seyahat
    4sa 0dk
    19:00
    İzmir
    23:00
    Denizli
    Nevşehir Seyahat
    Ekonomi
    300 ₺
  • Isparta Petrol
    3sa 15dk
    00:30
    İzmir
    03:45
    Denizli
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    315 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    07:00
    Denizli
    Metro Turizm
    Ekonomi
    315 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Kalesi
    3sa 30dk
    03:30
    İzmir
    07:00
    Denizli
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    275 ₺
  • Isparta Petrol
    3sa 15dk
    00:30
    İzmir
    03:45
    Denizli
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    315 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:00
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    322 ₺
  • Kontur
    3sa 30dk
    08:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    11:30
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    359 ₺
  • Güney Akdeniz Seyahat
    5sa 0dk
    12:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    17:00
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Güney Akdeniz Seyahat
    Ekonomi
    362 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Balikesir Hakser Turizm
    4sa 0dk
    01:00
    İzmir
    05:00
    Denizli
    Balikesir Hakser Turizm
    Ekonomi
    409 ₺
  • Isparta Petrol
    3sa 15dk
    00:30
    İzmir
    03:45
    Denizli
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    410 ₺
  • İstanbul Kalesi
    3sa 30dk
    03:30
    İzmir
    07:00
    Denizli
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    420 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 15dk
    00:30
    İzmir
    03:45
    Denizli
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    450 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 14dk
    01:01
    İzmir
    04:15
    Denizli
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    450 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Hatay Gökbey Seyahat
    3sa 45dk
    18:00
    İzmir
    21:45
    Denizli
    Hatay Gökbey Seyahat
    Ekonomi
    300 ₺
  • Nevşehir Seyahat
    4sa 0dk
    19:00
    İzmir
    23:00
    Denizli
    Nevşehir Seyahat
    Ekonomi
    300 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    07:00
    Denizli
    Metro Turizm
    Ekonomi
    315 ₺
  • Güney Akdeniz Seyahat
    3sa 30dk
    12:00
    İzmir
    15:30
    Denizli
    Güney Akdeniz Seyahat
    Ekonomi
    315 ₺
  • Kontur
    3sa 30dk
    08:00
    İzmir
    11:30
    Denizli
    Kontur
    Ekonomi
    350 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:00
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    322 ₺
  • Kontur
    3sa 30dk
    08:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    11:30
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    359 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    3sa 45dk
    06:30
    İzmir
    Basmane
    10:15
    Denizli
    Merkez Otobüs Duragi
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    379 ₺
  • Isparta Petrol
    3sa 15dk
    00:30
    İzmir
    03:45
    Denizli
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    410 ₺
  • Balikesir Hakser Turizm
    4sa 0dk
    01:00
    İzmir
    05:00
    Denizli
    Balikesir Hakser Turizm
    Ekonomi
    420 ₺

İzmir ve Denizli arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan İzmir ve Denizli arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Perşembe en yoğun gündür, İzmir ile Denizli arası günlük 173 otobüs seferi. Cumartesi bunun yerine sadece 35 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler İzmir ve Denizli.
İzmir adresinden Denizli adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 226 sefer gerçekleşirken; İzmir adresinden Denizli adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 172 sefer gerçekleşmektedir.

İzmir ile Denizli arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İzmir adresinden Denizli adresine 115 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Isparta Petrol gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İzmir adresinden Denizli adresine 250 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 250 ₺
En Hızlı Otobüs 2sa 30dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 23:58'de
Günlük Otobüs bağlantıları 115 Ø
Uzaklık 185,2 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Isparta Petrol, Balıkesir Uludağ Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Balikesir Hakser Turizm, Kontur, İstanbul Kalesi, Anadolu, Güney Akdeniz Seyahat ve 10 tane daha.

İzmir - Denizli arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 20 otobüs şirketi aracılığı ile 115 adet otobüs İzmir adresinden Denizli adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
450 ₺
Çarşamba 26.06
410 ₺
Perşembe 27.06
250 ₺
Cuma 28.06
275 ₺
Cumartesi 29.06
409 ₺
Pazar 30.06
300 ₺
Pazartesi 01.07
345 ₺
Salı 02.07
450 ₺
Çarşamba 03.07
344 ₺
Perşembe 04.07
430 ₺
Cuma 05.07
299 ₺
Cumartesi 06.07
450 ₺
Pazar 07.07
450 ₺
Pazartesi 08.07
300 ₺
Salı 09.07
430 ₺
Çarşamba 10.07
450 ₺
Perşembe 11.07
415 ₺
Cuma 12.07
300 ₺
Cumartesi 13.07
410 ₺
Pazar 14.07
450 ₺
Pazartesi 15.07
300 ₺
Salı 16.07
410 ₺
Çarşamba 17.07
519 ₺
Perşembe 18.07
323 ₺
Cuma 19.07
450 ₺
Cumartesi 20.07
326 ₺
Pazar 21.07

İzmir noktasından Denizli noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için İzmir adresi ile Denizli adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
250 ₺ dan başlayan fiyatlarla, İzmir - Denizli arası bir otobüs için Perşembe en ucuz gündür. Cumartesi ise tam aksine 409 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Akşam konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı İzmir ile Denizli, 250 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 315 ₺.

İzmir noktasından Denizli noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İzmir adresinden Denizli adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İzmir adresinden Denizli adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İzmir ile Denizli arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İzmir ile Denizli arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İzmir ile Denizli arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İzmir ve Denizli içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İzmir ve Denizli bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İzmir ile Denizli arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İzmir - Denizli güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İzmir - Denizli güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İzmir - Denizli güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İzmir Denizli otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İzmir - Denizli en ucuz seferi 250 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İzmir - Denizli arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İzmir noktasından Denizli noktasına olan güzergahta 20 firmalari tarafından 250 ₺ ile 637 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Denizli varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İzmir Denizli rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İzmir to Denizli güzergahinda hergün ortalama 115 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İzmir kalkışlı Denizli varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İzmir - Denizli arası en hızlı otobüs servisi Balıkesir Uludağ Turizm tarafından sunulmaktadır ve 2sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 409 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İzmir kalkışlı Denizli varışlı ilk otobüs ne zaman?

İzmir kalkışlı Denizli varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir kalkışlı Denizli varışlı son otobüs ne zamandır?

İzmir kalkışlı Denizli varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:58'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir ile Denizli arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İzmir ile Denizli arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Isparta Petrol firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İzmir ve Denizli arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İzmir ile Denizli arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Isparta Petrol.

İzmir - Denizli otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İzmir Denizli otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir Denizli otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İzmir - Denizli arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İzmir ile Denizli

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İzmir ve Denizli adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İzmir konumundan Denizli konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.