Kirikkale - Antalya otobüs bilet bul

Kirikkale - Antalya arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Kirikkale ile Antalya arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Kirikkale noktasından Antalya noktasına Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Salı
Çarşamba
Perşembe
bşlngç 615 ₺
Cuma
Cumartesi

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Metro Turizm
  8sa 45dk
  04:00
  Kirikkale
  12:45
  Antalya
  Metro Turizm
  Ekonomi
  615 ₺

Kirikkale ile Antalya arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Kirikkale adresinden Antalya adresine 1 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Kirikkale adresinden Antalya adresine 615 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 615 ₺
En Hızlı Otobüs 8sa 45dk
En erken Otobüs Saat 04:00'de
En son Otobüs Saat 04:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 407,6 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm

Kirikkale - Antalya arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 1 adet otobüs Kirikkale adresinden Antalya adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
Pazartesi 20.05
Salı 21.05
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
615 ₺
Cuma 24.05
Cumartesi 25.05
Pazar 26.05
Pazartesi 27.05
614 ₺
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
Pazar 02.06
Pazartesi 03.06
Salı 04.06
Çarşamba 05.06
Perşembe 06.06
Cuma 07.06
Cumartesi 08.06
Pazar 09.06

Kirikkale noktasından Antalya noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Kirikkale adresinden Antalya adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Kirikkale adresinden Antalya adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Kirikkale ile Antalya arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Kirikkale ve Antalya içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Kirikkale ve Antalya bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Kirikkale ile Antalya arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Kirikkale - Antalya güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Kirikkale - Antalya güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Kirikkale - Antalya güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Kirikkale Antalya otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Kirikkale - Antalya en ucuz seferi 615 ₺ fiyatından başlar ve 8sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Kirikkale - Antalya arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Kirikkale noktasından Antalya noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 615 ₺ ile 615 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Antalya varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Kirikkale Antalya rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Kirikkale to Antalya güzergahinda hergün ortalama 1 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Kirikkale kalkışlı Antalya varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Kirikkale - Antalya arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 8sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 615 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Kirikkale kalkışlı Antalya varışlı ilk otobüs ne zaman?

Kirikkale kalkışlı Antalya varışlı en erken otobüs seyahati Saat 04:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kirikkale kalkışlı Antalya varışlı son otobüs ne zamandır?

Kirikkale kalkışlı Antalya varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 04:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kirikkale ile Antalya arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Kirikkale ile Antalya arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Kirikkale ve Antalya arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Kirikkale ile Antalya arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm.

Kirikkale - Antalya otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Kirikkale Antalya otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kirikkale Antalya otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Kirikkale - Antalya arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Kirikkale ile Antalya

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Kirikkale ve Antalya adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Kirikkale konumundan Antalya konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.