Marmaris şehri ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı (ADB) arasi Otobüs servisleri

Marmaris şehri ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Marmaris noktasından İzmir Adnan Menderes Havaalanı noktasına Pamukkale Turizm, Metro Turizm veya Balıkesir Uludağ Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 467 ₺
yarın
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
bşlngç 460 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Metro Turizm
  4sa 0dk
  12:30
  Marmaris
  16:30
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Metro Turizm
  Ekonomi
  467 ₺
 • Efe Tur
  4sa 30dk
  20:30
  Marmaris
  01:00
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Efe Tur
  Ekonomi
  519 ₺
 • Balıkesir Uludağ Turizm
  4sa 30dk
  18:30
  Marmaris
  23:00
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Balıkesir Uludağ Turizm
  Ekonomi
  602 ₺
 • Pamukkale Turizm
  3sa 44dk
  03:01
  Marmaris
  06:45
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Pamukkale Turizm
  Ekonomi
  654 ₺
 • Pamukkale Turizm
  4sa 15dk
  04:30
  Marmaris
  08:45
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Pamukkale Turizm
  Ekonomi
  654 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Metro Turizm
  4sa 30dk
  21:00
  Marmaris
  01:30
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Metro Turizm
  Ekonomi
  460 ₺
 • Metro Turizm
  4sa 0dk
  12:30
  Marmaris
  16:30
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Metro Turizm
  Ekonomi
  511 ₺
 • Efe Tur
  4sa 30dk
  20:30
  Marmaris
  01:00
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Efe Tur
  Ekonomi
  511 ₺
 • Balıkesir Uludağ Turizm
  4sa 30dk
  19:00
  Marmaris
  23:30
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Balıkesir Uludağ Turizm
  Ekonomi
  561 ₺

Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazar en yoğun gündür, Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası günlük 14 otobüs seferi. Cumartesi bunun yerine sadece 4 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı.
Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine günün en yoğun otobüs seferi Akşam saatinde 8 sefer gerçekleşirken; Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 2 sefer gerçekleşmektedir.

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı (ADB) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine 9 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine 460 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 460 ₺
En Hızlı Otobüs 3sa 44dk
En erken Otobüs Saat 03:01'de
En son Otobüs Saat 21:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 9 Ø
Uzaklık 188,0 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm ve Efe Tur

Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 4 otobüs şirketi aracılığı ile 9 adet otobüs Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
467 ₺
Pazartesi 20.05
Salı 21.05
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
Cuma 24.05
Cumartesi 25.05
460 ₺
Pazar 26.05
Pazartesi 27.05
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
Pazar 02.06
Pazartesi 03.06
Salı 04.06
Çarşamba 05.06
Perşembe 06.06
Cuma 07.06
562 ₺
Cumartesi 08.06
Pazar 09.06

Marmaris noktasından İzmir Adnan Menderes Havaalanı noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Marmaris adresi ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
460 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası bir otobüs için Cumartesi en ucuz gündür. Pazar ise tam aksine 467 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Akşam konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı, 460 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 647 ₺.

Marmaris noktasından İzmir Adnan Menderes Havaalanı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Marmaris adresinden İzmir Adnan Menderes Havaalanı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Marmaris İzmir Adnan Menderes Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı en ucuz seferi 460 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Marmaris noktasından İzmir Adnan Menderes Havaalanı noktasına olan güzergahta 4 firmalari tarafından 460 ₺ ile 654 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İzmir Adnan Menderes Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Marmaris İzmir Adnan Menderes Havaalanı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Marmaris to İzmir Adnan Menderes Havaalanı güzergahinda hergün ortalama 9 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Marmaris kalkışlı İzmir Adnan Menderes Havaalanı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası en hızlı otobüs servisi Pamukkale Turizm tarafından sunulmaktadır ve 3sa 44dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 654 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Marmaris kalkışlı İzmir Adnan Menderes Havaalanı varışlı ilk otobüs ne zaman?

Marmaris kalkışlı İzmir Adnan Menderes Havaalanı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 03:01'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Marmaris kalkışlı İzmir Adnan Menderes Havaalanı varışlı son otobüs ne zamandır?

Marmaris kalkışlı İzmir Adnan Menderes Havaalanı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 21:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm.

Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Marmaris İzmir Adnan Menderes Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Marmaris İzmir Adnan Menderes Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Marmaris - İzmir Adnan Menderes Havaalanı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki alternatif taşıma türleri

Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için Marmaris ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
 • BlaBlaCar
  3sa 0dk
  17:00
  Marmaris
  20:00
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  BlaBlaCar
  Ekonomi
  bşlngç 175 ₺
 • Karabag VIP
  3sa 0dk
  02:30
  Marmaris
  Merkez Otobüs Duragi
  05:30
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  İzmir Adnan Menderes Havaalanı
  Karabag VIP
  Premium Economy
  bşlngç 6.706 ₺

Marmaris ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Marmaris konumundan İzmir Adnan Menderes Havaalanı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.