En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

İzmir - Marmaris otobüs bilet bul

İzmir - Marmaris arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İzmir ile Marmaris arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İzmir noktasından Marmaris noktasına Pamukkale Turizm, Kamil Koç veya Metro Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 500 ₺
yarın
bşlngç 512 ₺
Perşembe
Cuma
bşlngç 450 ₺
Cumartesi
bşlngç 630 ₺
Pazar
bşlngç 640 ₺
Pazartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Efe Tur
    3sa 55dk
    14:45
    İzmir
    18:40
    Marmaris
    Efe Tur
    Ekonomi
    500 ₺
  • Sakarya Vib Turizm
    3sa 15dk
    03:45
    İzmir
    07:00
    Marmaris
    Sakarya Vib Turizm
    Ekonomi
    500 ₺
  • İstanbul Kalesi
    3sa 0dk
    08:30
    İzmir
    11:30
    Marmaris
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    500 ₺
  • Metro Turizm
    4sa 0dk
    00:30
    İzmir
    04:30
    Marmaris
    Metro Turizm
    Ekonomi
    550 ₺
  • Buzlu Turizm
    3sa 20dk
    15:30
    İzmir
    18:50
    Marmaris
    Buzlu Turizm
    Ekonomi
    550 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Efe Tur
    4sa 0dk
    03:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Efe Tur
    Ekonomi
    512 ₺
  • Gold İstanbul
    3sa 45dk
    02:20
    İzmir
    06:05
    Marmaris
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    549 ₺
  • Metro Turizm
    4sa 0dk
    00:30
    İzmir
    04:30
    Marmaris
    Metro Turizm
    Ekonomi
    550 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    3sa 45dk
    04:30
    İzmir
    Basmane
    08:15
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    563 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 45dk
    03:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:15
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    630 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Villa Seyahat
    4sa 0dk
    07:00
    İzmir
    11:00
    Marmaris
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    3sa 30dk
    09:30
    İzmir
    13:00
    Marmaris
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    530 ₺
  • Nilüfer Turizm
    4sa 0dk
    05:00
    İzmir
    09:00
    Marmaris
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    599 ₺
  • Çanakkale Truva Turizm
    4sa 15dk
    07:00
    İzmir
    11:15
    Marmaris
    Çanakkale Truva Turizm
    Ekonomi
    600 ₺
  • Buzlu Turizm
    3sa 45dk
    13:30
    İzmir
    17:15
    Marmaris
    Buzlu Turizm
    Ekonomi
    600 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    3sa 54dk
    03:01
    İzmir
    06:55
    Marmaris
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    630 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 45dk
    03:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:15
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    630 ₺
  • Kamil Koç
    3sa 45dk
    05:15
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    09:00
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    630 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 30dk
    01:00
    İzmir
    04:30
    Marmaris
    Metro Turizm
    Ekonomi
    680 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    3sa 54dk
    03:01
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    06:55
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    640 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 0dk
    05:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    09:00
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    640 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 58dk
    05:32
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    09:30
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    640 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 0dk
    06:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    10:30
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    640 ₺
  • Pamukkale Turizm
    3sa 59dk
    07:01
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    11:00
    Marmaris
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    640 ₺

İzmir ve Marmaris arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan İzmir ve Marmaris arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cuma en yoğun gündür, İzmir ile Marmaris arası günlük 67 otobüs seferi. Cumartesi bunun yerine sadece 15 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler İzmir ve Marmaris.
İzmir adresinden Marmaris adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 58 sefer gerçekleşirken; İzmir adresinden Marmaris adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 30 sefer gerçekleşmektedir.

İzmir ile Marmaris arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İzmir adresinden Marmaris adresine 36 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Metro Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İzmir adresinden Marmaris adresine 450 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 450 ₺
En Hızlı Otobüs 3sa 0dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 22:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 36 Ø
Uzaklık 200,1 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Metro Turizm, Aydin Mugla Koop, Buzlu Turizm, Efe Tur, Nilüfer Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Villa Seyahat, Sakarya Vib Turizm ve 5 tane daha.

İzmir - Marmaris arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 15 otobüs şirketi aracılığı ile 36 adet otobüs İzmir adresinden Marmaris adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
513 ₺
Çarşamba 24.07
512 ₺
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
450 ₺
Cumartesi 27.07
630 ₺
Pazar 28.07
640 ₺
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
499 ₺
Cuma 09.08
518 ₺
Cumartesi 10.08
511 ₺
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

İzmir noktasından Marmaris noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için İzmir adresi ile Marmaris adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
450 ₺ dan başlayan fiyatlarla, İzmir - Marmaris arası bir otobüs için Cuma en ucuz gündür. Pazar ise tam aksine 634 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı İzmir ile Marmaris, 450 ₺ ile. Akşam'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 600 ₺.

İzmir noktasından Marmaris noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İzmir adresinden Marmaris adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İzmir adresinden Marmaris adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İzmir ile Marmaris arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İzmir ile Marmaris arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İzmir ile Marmaris arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İzmir ve Marmaris içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İzmir ve Marmaris bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İzmir ile Marmaris arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İzmir - Marmaris güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İzmir - Marmaris güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İzmir - Marmaris güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İzmir Marmaris otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İzmir - Marmaris en ucuz seferi 450 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İzmir - Marmaris arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İzmir noktasından Marmaris noktasına olan güzergahta 15 firmalari tarafından 450 ₺ ile 714 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Marmaris varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İzmir Marmaris rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İzmir to Marmaris güzergahinda hergün ortalama 36 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İzmir kalkışlı Marmaris varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İzmir - Marmaris arası en hızlı otobüs servisi İstanbul Kalesi tarafından sunulmaktadır ve 3sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 500 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İzmir kalkışlı Marmaris varışlı ilk otobüs ne zaman?

İzmir kalkışlı Marmaris varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir kalkışlı Marmaris varışlı son otobüs ne zamandır?

İzmir kalkışlı Marmaris varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 22:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir ile Marmaris arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İzmir ile Marmaris arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Metro Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İzmir ve Marmaris arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İzmir ile Marmaris arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve Metro Turizm.

İzmir - Marmaris otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İzmir Marmaris otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir Marmaris otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İzmir - Marmaris arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İzmir ile Marmaris

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İzmir ve Marmaris adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İzmir konumundan Marmaris konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.