En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Samsun - Antalya otobüs bilet bul

Samsun - Antalya arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Samsun ile Antalya arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Samsun noktasından Antalya noktasına Metro Turizm, Kamil Koç veya Isparta Petrol gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.250 ₺
yarın
bşlngç 1.056 ₺
Perşembe
bşlngç 1.056 ₺
Cuma
bşlngç 1.250 ₺
Cumartesi
bşlngç 1.150 ₺
Pazar
bşlngç 1.056 ₺
Pazartesi
bşlngç 1.056 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüks Karadeniz
    14sa 50dk
    01:25
    Samsun
    16:15
    Antalya
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    01:15
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    16:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    16:00
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    07:30
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 29dk
    09:30
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    23:59
    Antalya
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.299 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 45dk
    16:00
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    06:45
    Antalya
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.299 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Isparta Petrol
    16sa 20dk
    17:10
    Samsun
    09:30
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.056 ₺
  • Isparta Petrol
    15sa 50dk
    17:10
    Samsun
    09:00
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.056 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    16sa 15dk
    15:30
    Samsun
    07:45
    Antalya
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    01:15
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    16:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    16:00
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    07:30
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Isparta Petrol
    15sa 0dk
    12:30
    Samsun
    03:30
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.056 ₺
  • Isparta Petrol
    15sa 0dk
    18:00
    Samsun
    09:00
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.056 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    01:15
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    16:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    16:00
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    07:30
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 29dk
    09:30
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    23:59
    Antalya
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.298 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüks Karadeniz
    14sa 50dk
    01:25
    Samsun
    16:15
    Antalya
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    01:15
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    16:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    14:00
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    05:30
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 29dk
    09:30
    Samsun
    23:59
    Antalya
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.303 ₺
  • Metro Turizm
    15sa 0dk
    16:00
    Samsun
    07:00
    Antalya
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.303 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Isparta Petrol
    15sa 30dk
    18:00
    Samsun
    09:30
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.150 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    14sa 30dk
    16:45
    Samsun
    07:15
    Antalya
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Lüks Karadeniz
    14sa 50dk
    01:25
    Samsun
    16:15
    Antalya
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 29dk
    09:30
    Samsun
    23:59
    Antalya
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    01:15
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    16:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Isparta Petrol
    15sa 0dk
    12:30
    Samsun
    03:30
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.056 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    16sa 15dk
    15:30
    Samsun
    07:45
    Antalya
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    14sa 30dk
    16:45
    Samsun
    07:15
    Antalya
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Lüks Karadeniz
    14sa 50dk
    01:25
    Samsun
    16:15
    Antalya
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 29dk
    09:30
    Samsun
    23:59
    Antalya
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.250 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Isparta Petrol
    15sa 50dk
    17:10
    Samsun
    09:00
    Antalya
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    1.056 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    16sa 15dk
    15:30
    Samsun
    07:45
    Antalya
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Lüks Karadeniz
    14sa 50dk
    01:25
    Samsun
    16:15
    Antalya
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Metro Turizm
    14sa 29dk
    09:30
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    23:59
    Antalya
    Otogarı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.277 ₺
  • Kamil Koç
    15sa 30dk
    01:15
    Samsun
    Merkez otobüs durağı
    16:45
    Antalya
    Otogarı
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.279 ₺

Samsun ve Antalya arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Samsun ve Antalya arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazar en yoğun gündür, Samsun ile Antalya arası günlük 30 otobüs seferi. Salı bunun yerine sadece 9 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Samsun ve Antalya.
Samsun adresinden Antalya adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 51 sefer gerçekleşirken; Samsun adresinden Antalya adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 8 sefer gerçekleşmektedir.

Samsun ile Antalya arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Samsun adresinden Antalya adresine 14 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm, Kamil Koç ve Isparta Petrol gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Samsun adresinden Antalya adresine 1.056 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.056 ₺
En Hızlı Otobüs 13sa 55dk
En erken Otobüs Saat 01:15'de
En son Otobüs Saat 23:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 14 Ø
Uzaklık 687,2 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm, Kamil Koç, Isparta Petrol, Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz ve Kanberoğlu Turizm

Samsun - Antalya arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 6 otobüs şirketi aracılığı ile 14 adet otobüs Samsun adresinden Antalya adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
1.250 ₺
Çarşamba 26.06
1.056 ₺
Perşembe 27.06
1.056 ₺
Cuma 28.06
1.250 ₺
Cumartesi 29.06
1.150 ₺
Pazar 30.06
1.056 ₺
Pazartesi 01.07
1.250 ₺
Salı 02.07
1.150 ₺
Çarşamba 03.07
1.056 ₺
Perşembe 04.07
1.250 ₺
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
1.056 ₺
Pazar 07.07
1.056 ₺
Pazartesi 08.07
1.250 ₺
Salı 09.07
1.279 ₺
Çarşamba 10.07
1.056 ₺
Perşembe 11.07
1.200 ₺
Cuma 12.07
1.056 ₺
Cumartesi 13.07
1.056 ₺
Pazar 14.07
1.250 ₺
Pazartesi 15.07
1.250 ₺
Salı 16.07
1.056 ₺
Çarşamba 17.07
1.250 ₺
Perşembe 18.07
1.279 ₺
Cuma 19.07
1.056 ₺
Cumartesi 20.07
1.250 ₺
Pazar 21.07

Samsun noktasından Antalya noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Samsun adresi ile Antalya adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.056 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Samsun - Antalya arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Salı ise tam aksine 1.250 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Samsun ile Antalya, 1.056 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.250 ₺.

Samsun noktasından Antalya noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Samsun adresinden Antalya adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Samsun adresinden Antalya adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Samsun ile Antalya arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Samsun ve Antalya içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Samsun ve Antalya bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Samsun ile Antalya arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Samsun - Antalya güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Samsun - Antalya güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Samsun - Antalya güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Samsun Antalya otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Samsun - Antalya en ucuz seferi 1.056 ₺ fiyatından başlar ve 16sa 20dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Samsun - Antalya arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Samsun noktasından Antalya noktasına olan güzergahta 6 firmalari tarafından 1.056 ₺ ile 1.471 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Antalya varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Samsun Antalya rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Samsun to Antalya güzergahinda hergün ortalama 14 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Samsun kalkışlı Antalya varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Samsun - Antalya arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 13sa 55dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.303 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Samsun kalkışlı Antalya varışlı ilk otobüs ne zaman?

Samsun kalkışlı Antalya varışlı en erken otobüs seyahati Saat 01:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Samsun kalkışlı Antalya varışlı son otobüs ne zamandır?

Samsun kalkışlı Antalya varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Samsun ile Antalya arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Samsun ile Antalya arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm, Kamil Koç ve Isparta Petrol firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Samsun ve Antalya arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Samsun ile Antalya arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm, Kamil Koç ve Isparta Petrol.

Samsun - Antalya otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Samsun Antalya otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Samsun Antalya otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Samsun - Antalya arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Samsun ile Antalya

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Samsun ve Antalya adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Samsun konumundan Antalya konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.