En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Antalya - Rize otobüs bilet bul

Antalya - Rize arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Antalya ile Rize arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Antalya noktasından Rize noktasına Lüks Karadeniz, Ali Osman Ulusoy veya Kamil Koç gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.600 ₺
yarın
bşlngç 1.600 ₺
Perşembe
bşlngç 1.629 ₺
Cuma
bşlngç 1.600 ₺
Cumartesi
bşlngç 1.600 ₺
Pazar
bşlngç 1.500 ₺
Pazartesi
bşlngç 1.500 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüks Karadeniz
    19sa 45dk
    11:00
    Antalya
    06:45
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Lüks Karadeniz
    21sa 50dk
    11:00
    Antalya
    08:50
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 0dk
    20:30
    Antalya
    19:30
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 10dk
    20:30
    Antalya
    19:40
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Kamil Koç
    22sa 15dk
    14:00
    Antalya
    Otogarı
    12:15
    Rize
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.629 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüks Karadeniz
    19sa 45dk
    11:00
    Antalya
    06:45
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Lüks Karadeniz
    21sa 50dk
    11:00
    Antalya
    08:50
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 20dk
    20:30
    Antalya
    19:50
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Kamil Koç
    22sa 15dk
    14:00
    Antalya
    Otogarı
    12:15
    Rize
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.629 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kamil Koç
    22sa 15dk
    14:00
    Antalya
    Otogarı
    12:15
    Rize
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.629 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüks Karadeniz
    19sa 45dk
    11:00
    Antalya
    06:45
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Lüks Karadeniz
    21sa 50dk
    11:00
    Antalya
    08:50
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 20dk
    20:30
    Antalya
    19:50
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Kamil Koç
    22sa 15dk
    14:00
    Antalya
    Otogarı
    12:15
    Rize
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.629 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüks Karadeniz
    19sa 45dk
    11:00
    Antalya
    06:45
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Lüks Karadeniz
    21sa 50dk
    11:00
    Antalya
    08:50
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 0dk
    20:30
    Antalya
    19:30
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 20dk
    20:30
    Antalya
    19:50
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Kamil Koç
    22sa 15dk
    14:00
    Antalya
    Otogarı
    12:15
    Rize
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    1.629 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Nuhoğlu Karadeniz
    19sa 0dk
    11:00
    Antalya
    06:00
    Rize
    Öz Nuhoğlu Karadeniz
    Ekonomi
    1.500 ₺
  • Lüks Karadeniz
    19sa 45dk
    11:00
    Antalya
    06:45
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Lüks Karadeniz
    21sa 50dk
    11:00
    Antalya
    08:50
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 0dk
    20:30
    Antalya
    19:30
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 10dk
    20:30
    Antalya
    19:40
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Öz Nuhoğlu Karadeniz
    19sa 0dk
    11:00
    Antalya
    06:00
    Rize
    Öz Nuhoğlu Karadeniz
    Ekonomi
    1.500 ₺
  • Lüks Karadeniz
    19sa 45dk
    11:00
    Antalya
    06:45
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Lüks Karadeniz
    21sa 50dk
    11:00
    Antalya
    08:50
    Rize
    Lüks Karadeniz
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 20dk
    20:30
    Antalya
    19:50
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    23sa 10dk
    20:30
    Antalya
    19:40
    Rize
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.600 ₺

Antalya ve Rize arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Antalya ve Rize arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazartesi en yoğun gündür, Antalya ile Rize arası günlük 8 otobüs seferi. Perşembe bunun yerine sadece 1 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Antalya ve Rize.
Antalya adresinden Rize adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 14 sefer gerçekleşirken; Antalya adresinden Rize adresine Öğleden sonra saatinde günün en az sefer sayisi olan 13 sefer gerçekleşmektedir.

Antalya ile Rize arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Antalya adresinden Rize adresine 5 sefer sıklıkla seyahat eden Lüks Karadeniz, Ali Osman Ulusoy ve Kamil Koç gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Antalya adresinden Rize adresine 1.500 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.500 ₺
En Hızlı Otobüs 19sa 0dk
En erken Otobüs Saat 11:00'de
En son Otobüs Saat 20:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 5 Ø
Uzaklık 963,0 km
Otobüs Şirketleri Lüks Karadeniz, Ali Osman Ulusoy, Kamil Koç ve Öz Nuhoğlu Karadeniz

Antalya - Rize arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 4 otobüs şirketi aracılığı ile 5 adet otobüs Antalya adresinden Rize adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
1.600 ₺
Çarşamba 24.07
1.600 ₺
Perşembe 25.07
1.629 ₺
Cuma 26.07
1.600 ₺
Cumartesi 27.07
1.629 ₺
Pazar 28.07
1.500 ₺
Pazartesi 29.07
1.500 ₺
Salı 30.07
1.500 ₺
Çarşamba 31.07
1.500 ₺
Perşembe 01.08
1.600 ₺
Cuma 02.08
1.500 ₺
Cumartesi 03.08
1.500 ₺
Pazar 04.08
1.600 ₺
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
1.600 ₺
Çarşamba 07.08
1.600 ₺
Perşembe 08.08
1.600 ₺
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
1.500 ₺
Pazar 11.08
1.600 ₺
Pazartesi 12.08
1.600 ₺
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
1.500 ₺
Perşembe 15.08
1.629 ₺
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
1.600 ₺
Pazar 18.08

Antalya noktasından Rize noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Antalya adresi ile Rize adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.500 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Antalya - Rize arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Perşembe ise tam aksine 1.613 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Antalya ile Rize, 1.500 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.600 ₺.

Antalya noktasından Rize noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Antalya adresinden Rize adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Antalya adresinden Rize adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Antalya ile Rize arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Antalya ve Rize içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Antalya ve Rize bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Antalya ile Rize arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Antalya - Rize güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Antalya - Rize güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Antalya - Rize güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Antalya Rize otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Antalya - Rize en ucuz seferi 1.500 ₺ fiyatından başlar ve 19sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Antalya - Rize arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Antalya noktasından Rize noktasına olan güzergahta 4 firmalari tarafından 1.500 ₺ ile 1.629 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Rize varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Antalya Rize rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Antalya to Rize güzergahinda hergün ortalama 5 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Antalya kalkışlı Rize varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Antalya - Rize arası en hızlı otobüs servisi Öz Nuhoğlu Karadeniz tarafından sunulmaktadır ve 19sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.500 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Antalya kalkışlı Rize varışlı ilk otobüs ne zaman?

Antalya kalkışlı Rize varışlı en erken otobüs seyahati Saat 11:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya kalkışlı Rize varışlı son otobüs ne zamandır?

Antalya kalkışlı Rize varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 20:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya ile Rize arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Antalya ile Rize arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Lüks Karadeniz, Ali Osman Ulusoy ve Kamil Koç firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Antalya ve Rize arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Antalya ile Rize arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Lüks Karadeniz, Ali Osman Ulusoy ve Kamil Koç.

Antalya - Rize otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Antalya Rize otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya Rize otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Antalya - Rize arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Antalya ile Rize

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Antalya ve Rize adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Antalya konumundan Rize konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.