✈ İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile (SAW) Zonguldak şehri arası otobüs

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Zonguldak şehri arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) ile Zonguldak arası otobüs: Daha detaylı bilgi

En Ucuz Otobüs116,91 ₺
En Hızlı Otobüs4sa 15dk
En erken OtobüsSaat 02:45'de
En son OtobüsSaat 14:45'de
Günlük Otobüs bağlantıları1 Ø
Uzaklık216,4 km
Otobüs Şirketleri12Go Asia, Metro Turizm, Pamukkale Turizm
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası otobüsle mi seyahat etmek istiyorsunuz?
CheckMyBus ile çok kolay! İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Zonguldak sehri arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor, ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini (12Go Asia, Metro Turizm veya Pamukkale Turizm dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Ayrıca otobüsteki donanım hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç günde Zonguldak - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en uygun servis hatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Zonguldak için otobüs durakları hakkında bilgi edinebilir, böylece gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Zonguldak seyahatinize devam etmek için -İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı alternatif varış noktaları dahil- farklı seçenekler bulabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak otobüs güzergahını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • 12Go Asia
  12:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 15dk
  16:45
  Zonguldak
  bşlngç116,91 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 15.06.2021
 • Metro Turizm
  14:45
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 5sa 30dk
  20:15
  Zonguldak
  bşlngç130,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 14.06.2021
 • Pamukkale Turizm
  02:45
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 45dk
  07:30
  Zonguldak
  bşlngç162,13 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 21.06.2021

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Zonguldak şehri arası Otobüsler: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkış yeri ve Zonguldak varış yeriniz olarak belirlendi. Servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Zonguldak kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi seyahatlerinden 3-7 gün önce rezervasyon yapar. Belirli bir günü seçmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için tek yapmanız gereken takvimde tercih ettiğiniz tarihi seçmektir.
Zonguldak kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı dönüş yolculuğu mu planlıyorsunuz? Öyleyse yolculuğunuzun tarihini seçerek dönüşleri kontrol edebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda birlikte seyahat ettiğiniz kişi sayısını işaretleyin ve aramanızı başlatın.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak otobüs güzergahı için tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz. Ardından size en uygun seyahati seçebilirsiniz. En hızlı bağlantı 4sa 15dk sürerken, 12Go Asia ile 116,91 ₺ en ucuz seyahat bulunabilir. İster en ucuz bileti, ister en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip servisi tercih edin, her zaman en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olabiliriz!
Fiyat aralığı, kalkış ve varış saatlerini seçerek sonuçlarınızı optimize edin. Filtrelerle ideal yolculuğunuzu özelleştirmek için sonuçlarınızı duraklar veya belirli şirketler bazında sınırlayabilirsiniz.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak otobüs güzergahı için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Zonguldak: Tüm otobüs durakları

İstasyonlar
Zonguldak - Merkez otobüs durağı
Milli Egemenlik Caddesi , 67100  Zonguldak  (Türkiye)

 İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 116,91 ₺'dan başlar ve Zonguldak şehrine ulaşmak 4sa 15dk sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Zonguldak arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 116,91 ₺ - 162,13 ₺ ve 3 bus companies arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Zonguldak için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak şehri arası kaç sefer vardır?

Günlük yaklaşık 1 connectionİstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

12Go Asia4sa 15dk süren İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı en hızlı servisi sunar. Bu bağlantı için biletler 119,70 ₺ fiyatlıdır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 0 direct bus connections. 

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı ilk otobüs ne zaman?

Zonguldak ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası ilk otobüs seferinin Saat 02:45'de. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı son otobüs ne zaman?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası son otobüs seferinin kalkış Saat 14:45'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Zonguldak arası servisle yolculuk ederken, yolcular 12Go Asia, Metro Turizm ve Pamukkale Turizm gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm servisleri karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı otobüste yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Zonguldak otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Zonguldak varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ile Zonguldak arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Zonguldak kalkışlı otobüs güzergahları:

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.