Selanik - İzmir otobüs bilet bul

Selanik - İzmir arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Selanik ve İzmir'dan aktarmalı bağlantılar

Ne yazık ki şu anda Selanik ve İzmir arasında doğrudan bağlantı yok. Ancak, iki şehir arasında bu aktarmalı bağlantıları bulduk. Aşağıdaki teklifleri kontrol edin!

Selanik ve İzmir içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Selanik ve İzmir bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Selanik ile İzmir arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Selanik - İzmir güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Selanik - İzmir güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Selanik - İzmir güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Selanik İzmir otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Selanik - İzmir en ucuz seferi fiyatından başlar ve sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Selanik - İzmir arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Selanik noktasından İzmir noktasına olan güzergahta firmalari tarafından  ile arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İzmir varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Selanik İzmir rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Selanik to İzmir güzergahinda hergün ortalama sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Selanik kalkışlı İzmir varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Selanik - İzmir arası en hızlı otobüs servisi tarafından sunulmaktadır ve sürer. Bu hat için otobüs biletleri tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Selanik kalkışlı İzmir varışlı ilk otobüs ne zaman?

Selanik kalkışlı İzmir varışlı en erken otobüs seyahati saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Selanik kalkışlı İzmir varışlı son otobüs ne zamandır?

Selanik kalkışlı İzmir varışlı en son hareket eden otobüs seyahati saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Selanik ile İzmir arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Selanik ile İzmir arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Selanik ve İzmir arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Selanik ile İzmir arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: .

Selanik - İzmir otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Selanik İzmir otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Selanik İzmir otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Selanik - İzmir arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Selanik ve İzmir adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Selanik konumundan İzmir konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.