Bursa - Tekirdağ otobüs bilet bul

Bursa - Tekirdağ arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Bursa ile Tekirdağ arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Bursa noktasından Tekirdağ noktasına Pamukkale Turizm, Metro Turizm veya Kamil Koç gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 491 ₺
yarın
Perşembe
bşlngç 616 ₺
Cuma
bşlngç 660 ₺
Cumartesi
bşlngç 492 ₺
Pazar
bşlngç 660 ₺
Pazartesi
bşlngç 660 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    4sa 30dk
    01:45
    Bursa
    06:15
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    491 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 45dk
    03:00
    Bursa
    07:45
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    491 ₺
  • Metro Turizm
    7sa 0dk
    19:00
    Bursa
    02:00
    Tekirdağ
    Metro Turizm
    Ekonomi
    613 ₺
  • Metro Turizm
    6sa 30dk
    20:30
    Bursa
    03:00
    Tekirdağ
    Metro Turizm
    Ekonomi
    613 ₺
  • Kamil Koç
    6sa 15dk
    05:15
    Bursa
    Otogarı
    11:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    789 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    7sa 0dk
    19:00
    Bursa
    02:00
    Tekirdağ
    Metro Turizm
    Ekonomi
    616 ₺
  • Metro Turizm
    6sa 30dk
    20:30
    Bursa
    03:00
    Tekirdağ
    Metro Turizm
    Ekonomi
    616 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 30dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 15dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Kamil Koç
    6sa 15dk
    05:15
    Bursa
    Otogarı
    11:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    789 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    5sa 15dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 45dk
    11:30
    Bursa
    Otogarı
    17:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 30dk
    14:45
    Bursa
    Otogarı
    20:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    4sa 30dk
    01:45
    Bursa
    06:15
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    492 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 45dk
    03:00
    Bursa
    07:45
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    492 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 50dk
    03:15
    Bursa
    08:05
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    492 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 30dk
    10:15
    Bursa
    14:45
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    492 ₺
  • Pamukkale Turizm
    4sa 40dk
    13:15
    Bursa
    17:55
    Tekirdağ
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    492 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    5sa 15dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 30dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    6sa 0dk
    08:30
    Bursa
    Otogarı
    14:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 45dk
    11:30
    Bursa
    Otogarı
    17:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    6sa 15dk
    11:30
    Bursa
    Otogarı
    17:45
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Pamukkale Turizm
    5sa 15dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 30dk
    04:00
    Bursa
    Otogarı
    09:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    6sa 0dk
    08:30
    Bursa
    Otogarı
    14:30
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 45dk
    11:30
    Bursa
    Otogarı
    17:15
    Tekirdağ
    Yenice
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺
  • Pamukkale Turizm
    6sa 15dk
    11:30
    Bursa
    Otogarı
    17:45
    Tekirdağ
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    660 ₺

Bursa ve Tekirdağ arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Bursa ve Tekirdağ arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Salı en yoğun gündür, Bursa ile Tekirdağ arası günlük 24 otobüs seferi. Cuma bunun yerine sadece 3 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Bursa ve Tekirdağ.
Bursa adresinden Tekirdağ adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 23 sefer gerçekleşirken; Bursa adresinden Tekirdağ adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 6 sefer gerçekleşmektedir.

Bursa ile Tekirdağ arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Bursa adresinden Tekirdağ adresine 11 sefer sıklıkla seyahat eden Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Kamil Koç gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Bursa adresinden Tekirdağ adresine 491 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 491 ₺
En Hızlı Otobüs 4sa 20dk
En erken Otobüs Saat 01:45'de
En son Otobüs Saat 14:45'de
Günlük Otobüs bağlantıları 11 Ø
Uzaklık 157,8 km
Otobüs Şirketleri Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Kamil Koç

Bursa - Tekirdağ arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 3 otobüs şirketi aracılığı ile 11 adet otobüs Bursa adresinden Tekirdağ adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 16.04.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 15.04
Salı 16.04
491 ₺
Çarşamba 17.04
Perşembe 18.04
616 ₺
Cuma 19.04
660 ₺
Cumartesi 20.04
492 ₺
Pazar 21.04
660 ₺
Pazartesi 22.04
660 ₺
Salı 23.04
613 ₺
Çarşamba 24.04
660 ₺
Perşembe 25.04
Cuma 26.04
Cumartesi 27.04
Pazar 28.04
Pazartesi 29.04
Salı 30.04
Çarşamba 01.05
Perşembe 02.05
Cuma 03.05
Cumartesi 04.05
Pazar 05.05
Pazartesi 06.05
Salı 07.05
Çarşamba 08.05
Perşembe 09.05
Cuma 10.05
Cumartesi 11.05
Pazar 12.05

Bursa noktasından Tekirdağ noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Bursa adresi ile Tekirdağ adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
487 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Bursa - Tekirdağ arası bir otobüs için Cumartesi en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 653 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Bursa ile Tekirdağ, 491 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 491 ₺.

Bursa noktasından Tekirdağ noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Bursa adresinden Tekirdağ adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Bursa adresinden Tekirdağ adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Bursa ile Tekirdağ arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Bursa ile Tekirdağ arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Bursa ile Tekirdağ arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Bursa ve Tekirdağ içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Bursa ve Tekirdağ bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Bursa ile Tekirdağ arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Bursa - Tekirdağ güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Bursa - Tekirdağ güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Bursa - Tekirdağ güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Bursa Tekirdağ otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bursa - Tekirdağ en ucuz seferi 491 ₺ fiyatından başlar ve 4sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Bursa - Tekirdağ arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bursa noktasından Tekirdağ noktasına olan güzergahta 3 firmalari tarafından 491 ₺ ile 789 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Tekirdağ varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Bursa Tekirdağ rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Bursa to Tekirdağ güzergahinda hergün ortalama 11 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Bursa kalkışlı Tekirdağ varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Bursa - Tekirdağ arası en hızlı otobüs servisi Pamukkale Turizm tarafından sunulmaktadır ve 4sa 20dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 491 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Bursa kalkışlı Tekirdağ varışlı ilk otobüs ne zaman?

Bursa kalkışlı Tekirdağ varışlı en erken otobüs seyahati Saat 01:45'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa kalkışlı Tekirdağ varışlı son otobüs ne zamandır?

Bursa kalkışlı Tekirdağ varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 14:45'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa ile Tekirdağ arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Bursa ile Tekirdağ arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Kamil Koç firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Bursa ve Tekirdağ arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Bursa ile Tekirdağ arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Pamukkale Turizm, Metro Turizm ve Kamil Koç.

Bursa - Tekirdağ otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Bursa Tekirdağ otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa Tekirdağ otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Bursa - Tekirdağ arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Bursa ile Tekirdağ

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Bursa ve Tekirdağ adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Bursa konumundan Tekirdağ konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.