✈ İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından (SAW) şehrinden Tekirdağ arası otobüs

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından şehrinden Tekirdağ arası havaalanı servisleri: Karşılaştır ve kaydet

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) kalkışlı otobüs hakkında bilgiler Tekirdağ

En Ucuz Otobüs70,00 ₺
En Hızlı Otobüs2sa 30dk
En erken OtobüsSaat 02:30'de
En son OtobüsSaat 18:45'de
Günlük Otobüs bağlantıları3 Ø
Uzaklık150,9 km
Otobüs ŞirketleriMetro Turizm, İstanbul Seyahat, 12Go Asia, Buzlu Turizm
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ arası otobüsle seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus ile çok kolay! İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor, ve size kalkış-varış zamanları, tam durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini (İstanbul Seyahat, Metro Turizm veya Buzlu Turizm dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Ayrıca otobüsteki donanım hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç günde Tekirdağ - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en uygun servis hatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Tekirdağ için otobüs durakları hakkında bilgi edinebilir, böylece gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Tekirdağ seyahatinize devam etmek için -İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı alternatif varış noktaları dahil- farklı seçenekler bulabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ arası en ucuz otobüs bağlantıları

Bugün
Yarın
15.05
16.05
bşlngç 70,00 ₺
17.05
bşlngç 115,55 ₺
18.05

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz otobüs biletlerine genel bakış.

 • Metro Turizm
  02:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 2sa 30dk
  05:00
  Tekirdağ
  bşlngç70,00 ₺
 • Metro Turizm
  06:00
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 0dk
  10:00
  Tekirdağ
  bşlngç70,00 ₺
 • Metro Turizm
  06:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 15dk
  10:45
  Tekirdağ
  bşlngç70,00 ₺
 • İstanbul Seyahat
  15:30
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 30dk
  20:00
  Tekirdağ
  bşlngç115,55 ₺
 • İstanbul Seyahat
  18:45
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 4sa 0dk
  22:45
  Tekirdağ
  bşlngç115,55 ₺

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı- Tekirdağ arası en ucuz yolculuk paylaşımı teklifleri

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz yolculuk teklifleri.

 • BlaBlaCar
  17:00
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 2sa 50dk
  19:50
  Tekirdağ
  bşlngç20,16 ₺

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ otobüs güzergahını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • 12Go Asia
  10:00
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 2sa 0dk
  12:00
  Tekirdağ
  bşlngç53,25 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 30.04.2021
 • Buzlu Turizm
  14:45
  İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
  Süre 2sa 30dk
  17:15
  Tekirdağ
  bşlngç57,49 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 29.04.2021

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ Otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkış yeri ve Tekirdağ varış yeriniz olarak belirlendi. Servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Tekirdağ kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi seyahatlerinden 3-7 gün önce rezervasyon yapar. Belirli bir günü seçmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için tek yapmanız gereken takvimde tercih ettiğiniz tarihi seçmektir.
Tekirdağ kalkışlı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı varışlı dönüş yolculuğu mu planlıyorsunuz? Öyleyse yolculuğunuzun tarihini seçerek dönüşleri kontrol edebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda birlikte seyahat ettiğiniz kişi sayısını işaretleyin ve aramanızı başlatın.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahı için tün otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz. Ardından size en uygun seyahati seçebilirsiniz. En hızlı bağlantı 2sa 30dk sürerken, 12Go Asia ile 53,25 ₺ en ucuz seyahat bulunabilir. İster en ucuz bileti, ister en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip servisi tercih edin, her zaman en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olabiliriz!
Fiyat aralığı, kalkış ve varış saatlerini seçerek sonuçlarınızı optimize edin. Filtrelerle ideal yolculuğunuzu özelleştirmek için sonuçlarınızı duraklar veya belirli şirketler bazında sınırlayabilirsiniz.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahı için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı ve Tekirdağ: Tüm otobüs durakları

İstasyonlar
Tekirdağ (Türkiye)
Yıl Mahallesi, Barbaros Cd. 100, 59100 Tekirdağ (Türkiye)
Eskicami-ortacami Mahallesi , 59000 Tekirdağ (Türkiye)
Lahna Mahallesi 120, 59400 Tekirdağ (Türkiye)
Şehit Yüzbaşı Mayadağlı Caddesi 43-45, 59020 Tekirdağ (Türkiye)
Misinli Mahallesi Sağlık Sok. , 59930 Tekirdağ (Türkiye)
Ayaspaşa Mahallesi , 59600 Tekirdağ (Türkiye)
Çorlu Yolu Yenice Mahallesi , 59850 Tekirdağ (Türkiye)

Otobüs güzergahı İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı hakkında SSS Tekirdağ

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, seyahat günü, zamanı gibi farklı seçeneklere bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 70,00 ₺'dan başlar ve Tekirdağ şehrine ulaşmak 2sa 0dk sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ otobüs güzergahı için biletleri karşılaştırdıktan sonra tasarrufum ne kadar olur?

Bu güzergah, 1 bus company ve 53,25 ₺ - 115,55 ₺ arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Tekirdağ için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı ortalama olarak günlük kaç otobüs hattı vardır?

Günlük yaklaşık 3 connections İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

Buzlu Turizm2sa 30dk süren İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı en hızlı servisi sunar. Bu bağlantı için biletler 57,49 ₺ fiyatlıdır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 8 direct bus connections with the following companies: Metro Turizm

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı ilk otobüs ne zaman?

Tekirdağ - İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı arası en erken otobüs: Saat 02:30'de. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı son otobüs ne zaman?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Tekirdağ arası son otobüs: Saat 18:45'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahında yolcular İstanbul Seyahat, Metro Turizm ve Buzlu Turizm gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm servisleri karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı otobüste yanıma neleri alabilirim?

Farklı otobüs şirketlerinin nelere izin verildiği ve nelerin yasak olduğu konusunda farklı kısıtlamaları vardır. Genellikle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz seyahat tarihi için arama motorumuzu kullanarak seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulun.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüste bulunan donanımlar, şirketten şirkete değişir. Genel olarak şehirler arası otobüslerde yolculuk sırasında arkadaşlarınızı konumunuz hakkında bilgilendirmek için WiFi bağlantısı bulunur. Klima sistemleri, seyahat sırasında en üst seviyede konfor sunmak amacıyla havalandırmayı sağlar. Arama motorumuz sayesinde tercih ettiğiniz seyahat tarihinde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı Tekirdağ varışlı otobüsteki donanım hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.

Otobüs güzergahları: İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı kalkışlı ve Tekirdağ

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.