En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Edirne şehri ile İstanbul Havaalanı (ISL) arasi Otobüs servisleri

Edirne şehri ile İstanbul Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Edirne ile İstanbul Havaalanı arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Edirne noktasından İstanbul Havaalanı noktasına İstanbul Seyahat gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
bşlngç 450 ₺
Pazar
bşlngç 450 ₺
Pazartesi
bşlngç 450 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    01:30
    Edirne
    05:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    05:00
    Edirne
    08:30
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    07:30
    Edirne
    11:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    4sa 0dk
    09:30
    Edirne
    13:30
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    12:30
    Edirne
    16:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    01:30
    Edirne
    05:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    01:30
    Edirne
    05:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    05:00
    Edirne
    08:30
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    07:30
    Edirne
    11:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    4sa 0dk
    09:30
    Edirne
    13:30
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺
  • İstanbul Seyahat
    3sa 30dk
    12:30
    Edirne
    16:00
    İstanbul Havaalanı
    İstanbul Seyahat
    Ekonomi
    450 ₺

Edirne ve İstanbul Havaalanı arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Edirne ve İstanbul Havaalanı arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Pazartesi en yoğun gündür, Edirne ile İstanbul Havaalanı arası günlük 7 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 1 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Edirne ve İstanbul Havaalanı.
Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine günün en yoğun otobüs seferi Gece saatinde 5 sefer gerçekleşirken; Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 2 sefer gerçekleşmektedir.

Edirne ile İstanbul Havaalanı (ISL) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine 5 sefer sıklıkla seyahat eden İstanbul Seyahat gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine 450 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 450 ₺
En Hızlı Otobüs 3sa 30dk
En erken Otobüs Saat 01:30'de
En son Otobüs Saat 18:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 5 Ø
Uzaklık 188,1 km
Otobüs Şirketleri İstanbul Seyahat

Edirne - İstanbul Havaalanı arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 5 adet otobüs Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
450 ₺
Pazar 28.07
450 ₺
Pazartesi 29.07
450 ₺
Salı 30.07
450 ₺
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
450 ₺
Cuma 02.08
450 ₺
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Edirne noktasından İstanbul Havaalanı noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Edirne adresi ile İstanbul Havaalanı adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
446 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Edirne - İstanbul Havaalanı arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 446 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Edirne ile İstanbul Havaalanı, 446 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 446 ₺.

Edirne noktasından İstanbul Havaalanı noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Edirne adresinden İstanbul Havaalanı adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Edirne ile İstanbul Havaalanı arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Edirne ile İstanbul Havaalanı arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Edirne ile İstanbul Havaalanı arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Edirne ve İstanbul Havaalanı içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Edirne ve İstanbul Havaalanı bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Edirne ile İstanbul Havaalanı arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Edirne - İstanbul Havaalanı güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Edirne - İstanbul Havaalanı güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Edirne - İstanbul Havaalanı güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Edirne İstanbul Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Edirne - İstanbul Havaalanı en ucuz seferi 450 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Edirne - İstanbul Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Edirne noktasından İstanbul Havaalanı noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 450 ₺ ile 450 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İstanbul Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Edirne İstanbul Havaalanı rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Edirne to İstanbul Havaalanı güzergahinda hergün ortalama 5 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Edirne kalkışlı İstanbul Havaalanı varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Edirne - İstanbul Havaalanı arası en hızlı otobüs servisi İstanbul Seyahat tarafından sunulmaktadır ve 3sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 450 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Edirne kalkışlı İstanbul Havaalanı varışlı ilk otobüs ne zaman?

Edirne kalkışlı İstanbul Havaalanı varışlı en erken otobüs seyahati Saat 01:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Edirne kalkışlı İstanbul Havaalanı varışlı son otobüs ne zamandır?

Edirne kalkışlı İstanbul Havaalanı varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Edirne ile İstanbul Havaalanı arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Edirne ile İstanbul Havaalanı arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular İstanbul Seyahat firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Edirne ve İstanbul Havaalanı arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Edirne ile İstanbul Havaalanı arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: İstanbul Seyahat.

Edirne - İstanbul Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Edirne İstanbul Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Edirne İstanbul Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Edirne - İstanbul Havaalanı arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Edirne ile İstanbul Havaalanı

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Edirne ve İstanbul Havaalanı adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Edirne konumundan İstanbul Havaalanı konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.