Tekirdağ - Gaziantep otobüs bilet bul

Tekirdağ - Gaziantep arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Tekirdağ ile Gaziantep arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Tekirdağ noktasından Gaziantep noktasına Kamil Koç veya Süha Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.368 ₺
yarın
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
bşlngç 1.069 ₺
Cumartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kamil Koç
  22sa 15dk
  14:00
  Tekirdağ
  Merkez Otobüs Duragi
  12:15
  Gaziantep
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.368 ₺
 • Kamil Koç
  22sa 20dk
  18:30
  Tekirdağ
  Merkez Otobüs Duragi
  16:50
  Gaziantep
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.368 ₺
 • Kamil Koç
  21sa 15dk
  07:30
  Tekirdağ
  Merkez Otobüs Duragi
  04:45
  Gaziantep
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.399 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kamil Koç
  22sa 15dk
  14:00
  Tekirdağ
  Merkez Otobüs Duragi
  12:15
  Gaziantep
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.069 ₺
 • Kamil Koç
  22sa 20dk
  18:30
  Tekirdağ
  Merkez Otobüs Duragi
  16:50
  Gaziantep
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.069 ₺
 • Süha Turizm
  19sa 0dk
  15:30
  Tekirdağ
  10:30
  Gaziantep
  Süha Turizm
  Ekonomi
  1.300 ₺
 • Kamil Koç
  21sa 15dk
  07:30
  Tekirdağ
  Merkez Otobüs Duragi
  04:45
  Gaziantep
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.399 ₺

Tekirdağ ve Gaziantep arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Tekirdağ ve Gaziantep arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cuma en yoğun gündür, Tekirdağ ile Gaziantep arası günlük 4 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 3 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Tekirdağ ve Gaziantep.
Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 3 sefer gerçekleşirken; Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 2 sefer gerçekleşmektedir.

Tekirdağ ile Gaziantep arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine 3 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç ve Süha Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine 1.069 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.069 ₺
En Hızlı Otobüs 19sa 0dk
En erken Otobüs Saat 07:30'de
En son Otobüs Saat 18:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 3 Ø
Uzaklık 956,0 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç ve Süha Turizm

Tekirdağ - Gaziantep arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 3 adet otobüs Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
1.368 ₺
Pazartesi 20.05
Salı 21.05
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
Cuma 24.05
1.069 ₺
Cumartesi 25.05
Pazar 26.05
1.368 ₺
Pazartesi 27.05
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
Pazar 02.06
Pazartesi 03.06
Salı 04.06
Çarşamba 05.06
Perşembe 06.06
Cuma 07.06
Cumartesi 08.06
Pazar 09.06

Tekirdağ noktasından Gaziantep noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Tekirdağ adresi ile Gaziantep adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.069 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Tekirdağ - Gaziantep arası bir otobüs için Cuma en ucuz gündür. Pazar ise tam aksine 1.368 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Tekirdağ ile Gaziantep, 1.069 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.385 ₺.

Tekirdağ noktasından Gaziantep noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Tekirdağ adresinden Gaziantep adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Tekirdağ ile Gaziantep arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Tekirdağ ve Gaziantep içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Tekirdağ ve Gaziantep bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Tekirdağ ile Gaziantep arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Tekirdağ - Gaziantep güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Tekirdağ - Gaziantep güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Tekirdağ - Gaziantep güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Tekirdağ Gaziantep otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Tekirdağ - Gaziantep en ucuz seferi 1.069 ₺ fiyatından başlar ve 22sa 15dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Tekirdağ - Gaziantep arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Tekirdağ noktasından Gaziantep noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 1.069 ₺ ile 1.399 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Gaziantep varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Tekirdağ Gaziantep rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Tekirdağ to Gaziantep güzergahinda hergün ortalama 3 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Tekirdağ kalkışlı Gaziantep varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Tekirdağ - Gaziantep arası en hızlı otobüs servisi Süha Turizm tarafından sunulmaktadır ve 19sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.300 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Tekirdağ kalkışlı Gaziantep varışlı ilk otobüs ne zaman?

Tekirdağ kalkışlı Gaziantep varışlı en erken otobüs seyahati Saat 07:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Tekirdağ kalkışlı Gaziantep varışlı son otobüs ne zamandır?

Tekirdağ kalkışlı Gaziantep varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Tekirdağ ile Gaziantep arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Tekirdağ ile Gaziantep arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç ve Süha Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Tekirdağ ve Gaziantep arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Tekirdağ ile Gaziantep arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç ve Süha Turizm.

Tekirdağ - Gaziantep otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Tekirdağ Gaziantep otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Tekirdağ Gaziantep otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Tekirdağ - Gaziantep arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Tekirdağ ile Gaziantep

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Tekirdağ ve Gaziantep adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Tekirdağ konumundan Gaziantep konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.