En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

İzmir - Aydin otobüs bilet bul

İzmir - Aydin arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İzmir ile Aydin arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İzmir noktasından Aydin noktasına Kamil Koç, Pamukkale Turizm veya Balıkesir Uludağ Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 130 ₺
yarın
bşlngç 115 ₺
Perşembe
bşlngç 95 ₺
Cuma
bşlngç 110 ₺
Cumartesi
bşlngç 110 ₺
Pazar
bşlngç 139 ₺
Pazartesi
bşlngç 115 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Kalesi
    2sa 0dk
    23:30
    İzmir
    01:30
    Aydin
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    130 ₺
  • Gold İstanbul
    1sa 0dk
    02:20
    İzmir
    03:20
    Aydin
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    139 ₺
  • Varan Turizm
    1sa 15dk
    01:30
    İzmir
    02:45
    Aydin
    Varan Turizm
    Ekonomi
    149 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 14dk
    01:00
    İzmir
    02:14
    Aydin
    Metro Turizm
    Ekonomi
    150 ₺
  • Sakarya Vib Turizm
    1sa 30dk
    03:00
    İzmir
    04:30
    Aydin
    Sakarya Vib Turizm
    Ekonomi
    150 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    3sa 0dk
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    10:30
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    115 ₺
  • İstanbul Kalesi
    2sa 0dk
    02:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    04:30
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    138 ₺
  • Gold İstanbul
    1sa 0dk
    02:20
    İzmir
    03:20
    Aydin
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    139 ₺
  • Nilüfer Turizm
    19sa 0dk
    05:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    149 ₺
  • Villa Seyahat
    2sa 0dk
    05:29
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:29
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    149 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Lüx Aydın Turizm
    1sa 15dk
    19:15
    İzmir
    20:30
    Aydin
    Lüx Aydın Turizm
    Ekonomi
    95 ₺
  • Aydin Mugla Koop
    1sa 30dk
    07:30
    İzmir
    09:00
    Aydin
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    100 ₺
  • İstanbul Kalesi
    1sa 0dk
    02:30
    İzmir
    03:30
    Aydin
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    110 ₺
  • Gold İstanbul
    1sa 0dk
    02:20
    İzmir
    03:20
    Aydin
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    119 ₺
  • Varan Turizm
    1sa 15dk
    01:30
    İzmir
    02:45
    Aydin
    Varan Turizm
    Ekonomi
    129 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Kalesi
    1sa 0dk
    02:30
    İzmir
    03:30
    Aydin
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    110 ₺
  • Gold İstanbul
    1sa 0dk
    02:20
    İzmir
    03:20
    Aydin
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    119 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 30dk
    06:30
    İzmir
    Basmane
    08:00
    Aydin
    Köprülü-veysipaşa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    138 ₺
  • Isparta Petrol
    1sa 15dk
    00:30
    İzmir
    01:45
    Aydin
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    140 ₺
  • Balikesir Hakser Turizm
    1sa 30dk
    01:00
    İzmir
    02:30
    Aydin
    Balikesir Hakser Turizm
    Ekonomi
    149 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Kalesi
    1sa 0dk
    02:30
    İzmir
    03:30
    Aydin
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    110 ₺
  • Gold İstanbul
    1sa 0dk
    02:20
    İzmir
    03:20
    Aydin
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    119 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 30dk
    06:30
    İzmir
    Basmane
    08:00
    Aydin
    Köprülü-veysipaşa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    138 ₺
  • Isparta Petrol
    1sa 15dk
    00:30
    İzmir
    01:45
    Aydin
    Isparta Petrol
    Ekonomi
    140 ₺
  • Balikesir Hakser Turizm
    1sa 30dk
    01:00
    İzmir
    02:30
    Aydin
    Balikesir Hakser Turizm
    Ekonomi
    149 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Gold İstanbul
    1sa 0dk
    02:20
    İzmir
    03:20
    Aydin
    Gold İstanbul
    Ekonomi
    139 ₺
  • Varan Turizm
    1sa 15dk
    01:30
    İzmir
    02:45
    Aydin
    Varan Turizm
    Ekonomi
    149 ₺
  • Nilüfer Turizm
    19sa 0dk
    05:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    149 ₺
  • Metro Turizm
    1sa 14dk
    01:00
    İzmir
    02:14
    Aydin
    Metro Turizm
    Ekonomi
    150 ₺
  • Sakarya Vib Turizm
    1sa 30dk
    03:00
    İzmir
    04:30
    Aydin
    Sakarya Vib Turizm
    Ekonomi
    150 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Aydin Mugla Koop
    3sa 0dk
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    10:30
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Aydin Mugla Koop
    Ekonomi
    115 ₺
  • İstanbul Kalesi
    2sa 0dk
    02:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    04:30
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    138 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    1sa 30dk
    06:30
    İzmir
    Basmane
    08:00
    Aydin
    Köprülü-veysipaşa
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    138 ₺
  • Nilüfer Turizm
    19sa 0dk
    05:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    00:00
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    149 ₺
  • Villa Seyahat
    2sa 0dk
    05:29
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    07:29
    Aydin
    Aydın - Merkez otobüs durağı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    149 ₺

İzmir ve Aydin arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan İzmir ve Aydin arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Perşembe en yoğun gündür, İzmir ile Aydin arası günlük 368 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 81 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler İzmir ve Aydin.
İzmir adresinden Aydin adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 316 sefer gerçekleşirken; İzmir adresinden Aydin adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 292 sefer gerçekleşmektedir.

İzmir ile Aydin arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İzmir adresinden Aydin adresine 172 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç, Pamukkale Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İzmir adresinden Aydin adresine 95 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 95 ₺
En Hızlı Otobüs 0sa 45dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 172 Ø
Uzaklık 89,1 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Metro Turizm, Isparta Petrol, Aydin Mugla Koop, İstanbul Kalesi, Varan Turizm, Balikesir Hakser Turizm, Efe Tur ve 16 tane daha.

İzmir - Aydin arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 26 otobüs şirketi aracılığı ile 172 adet otobüs İzmir adresinden Aydin adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
130 ₺
Çarşamba 26.06
149 ₺
Perşembe 27.06
95 ₺
Cuma 28.06
110 ₺
Cumartesi 29.06
110 ₺
Pazar 30.06
139 ₺
Pazartesi 01.07
114 ₺
Salı 02.07
149 ₺
Çarşamba 03.07
114 ₺
Perşembe 04.07
149 ₺
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
99 ₺
Pazar 07.07
149 ₺
Pazartesi 08.07
158 ₺
Salı 09.07
149 ₺
Çarşamba 10.07
149 ₺
Perşembe 11.07
164 ₺
Cuma 12.07
115 ₺
Cumartesi 13.07
149 ₺
Pazar 14.07
149 ₺
Pazartesi 15.07
158 ₺
Salı 16.07
149 ₺
Çarşamba 17.07
158 ₺
Perşembe 18.07
99 ₺
Cuma 19.07
149 ₺
Cumartesi 20.07
159 ₺
Pazar 21.07

İzmir noktasından Aydin noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için İzmir adresi ile Aydin adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
95 ₺ dan başlayan fiyatlarla, İzmir - Aydin arası bir otobüs için Perşembe en ucuz gündür. Pazar ise tam aksine 139 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Akşam konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı İzmir ile Aydin, 95 ₺ ile. Gece'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 110 ₺.

İzmir noktasından Aydin noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İzmir adresinden Aydin adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İzmir adresinden Aydin adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İzmir ile Aydin arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İzmir ile Aydin arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İzmir ile Aydin arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İzmir ve Aydin içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İzmir ve Aydin bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İzmir ile Aydin arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İzmir - Aydin güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İzmir - Aydin güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İzmir - Aydin güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İzmir Aydin otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İzmir - Aydin en ucuz seferi 95 ₺ fiyatından başlar ve 1sa 15dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İzmir - Aydin arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İzmir noktasından Aydin noktasına olan güzergahta 26 firmalari tarafından 95 ₺ ile 346 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Aydin varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İzmir Aydin rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İzmir to Aydin güzergahinda hergün ortalama 172 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İzmir kalkışlı Aydin varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İzmir - Aydin arası en hızlı otobüs servisi Varan Turizm tarafından sunulmaktadır ve 0sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 149 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İzmir kalkışlı Aydin varışlı ilk otobüs ne zaman?

İzmir kalkışlı Aydin varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir kalkışlı Aydin varışlı son otobüs ne zamandır?

İzmir kalkışlı Aydin varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir ile Aydin arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İzmir ile Aydin arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç, Pamukkale Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İzmir ve Aydin arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İzmir ile Aydin arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç, Pamukkale Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm.

İzmir - Aydin otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İzmir Aydin otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir Aydin otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İzmir - Aydin arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İzmir ile Aydin

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İzmir ve Aydin adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İzmir konumundan Aydin konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.